Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Holnap 15 éve, hogy Merkel...

Holnap 15 éve, hogy Merkel Németország kancellára! Mit gondolsz róla?

Figyelt kérdés
Jó kancellár? Kit látnál utódjaként?

2020. nov. 21. 21:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
25%

Hitler forog a sírjában, hogy miért nem gondolt azokra a módszerekre,

amiket Merkel végrehajt.

Liberálfasiszta népirtó.

2020. nov. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
43%
Azt gondolom hogy be kéne zárni 150,potemixel teletömött kan migráns közé.
2020. nov. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
25%
A pillanatragasztó nem játék.....
2020. nov. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem jó kancellár! Németországban élek, én szeretem. Németországot Európa gazdasági motorjává tette, 15 éve még a franciák és a britek vezették az EU-t gazdaságilag. A német életszínvonal is nagyot fejlődött 15 év alatt. Nem pénzéhes, hataloméhes politikus, nem lop, nincs luxusvillája, nem tölti a nyarát luxusjaktokon, saját maga megy el bevásárolni is. Sokan a migránspolitikája miatt kritizálják. Bár én itt voltam a migránsok előtt, és most is, nem érzékeltem semmilyen nagyobb változást...Utódjaként, bár erre kevés az esély, de a bajor miniszterelnököt, Markus Södert látnám szívesen. De szerintem bárki lesz, nem lesz olyan, mint Merkel. Mert ő márt tényleg Németország "muttija":) Nekem hiányozni fog.
2020. nov. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
63%
Néhány éve Merkel azt mondta, hogy a multikulturalizmus megbukott, majd 2015-ben azt mondta, Willkommen. Kell még valamit mondanom?
2020. nov. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
13%
Szomorú ez
2020. nov. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
64%
A "Mutter" a rengeteg pozitivum mellett nagy "bakikat" is vétett.A népszerűsége is hol fenn,hol lenn volt.A legnagyobb bűne egyértelmüen a migránshelyzet kezelése,és a tömegek felhívása volt egy "táncra" ,hogy jöjjenek,mert Németország,és Európa várja őket.Ez 2015-ben volt,amire majdnem ráment a kancellársága is,akkor nagyon mélypontra került a népszerűsége.Rengeteg német,főleg a bajorok nagyon megoroltak rá,sokan egyszerűen eljöttek Magyarországra /is/,mert ahogy mondták Németország közbiztonságilag tönkrement,nem mernek este kimenni az utcára a várható erőszakos cselekmények miatt.Valamit javult a helyzet,de várhatóan a rengeteg mindmáig ellenőrizetlen migráns miatt folyamatos problémák várnak a német társadalomra a jövőben.Már nem annyira jó ott élni,mint régebben,és ennek azért nagy okozója a"Mutter" volt., Ezt azért ne felejtsük el neki.Egyébként a többi tevékenysége megfelelt az elvárásoknak,minden rendben haladt,ahogy a német társadalom el is várta egy kancellártól,de a közbiztonságot nagyon tönkretette,ami valljuk meg nagyon alapvető,ha valaki nyugodtan akar a környezetében élni./!/
2020. nov. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
66%
#5 Az ember álláspontja változhat...Lásd: Orbán
2020. nov. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
40%

7/ Igen, jól látod.Két teljesen más nyilatkozat. Érdekes.

Nekem is hasonló a véleményem.Ez a Németország már nem az ami 2000-ben volt.

Talán azért van még Ő,mert a "migránsbevándoroltatás" után egyszerüen nem vállalta el senki a kancellárságot,igy nagy huzavona után kancellár maradhatott.

2020. nov. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem jó kancellár. Gondolom a sok fikázó nem itt él, hanem Magyarországról ossza az észt:D
2020. nov. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!