Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Sebastian Kurz jó kancellár?

Sebastian Kurz jó kancellár?

Figyelt kérdés

2020. nov. 29. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
Vírus lobbi embere, nekem nem jön be.
2020. nov. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó,de a vírushelyzet neki is betesz egy kicsit. Időben hozta meg az intézkedéseit,amik szerintem jók voltak.

Nagy kihívás lehet neki a sípályák ügye a koronavírus alatt,mert az osztrák

"sílobby" azért nagyon jelentős,nagy bevételek felett bábáskodik.Kérdés végül enged-e nekik,vagy lezárja szezonra a pályákat?

2020. nov. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
elárulta a jelentős részben turizmus-vendéglátásból élő népét, hogy néhány elkényeztetett orvos hisztijét támogathassa. bár ez nem kiemelkedő jelenség újabban, mindenkinek fontosabb hogy párszáz kőgazdag nyomorék fontosnak érezhesse magát, mint gondoskodni a tisztességes dolgozókról.
2020. nov. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Köpönyegforgató.
2020. nov. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
4/ Mármint miben.? ....?
2020. nov. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Emberek, gondolkozni?! "víruslobbi"?! A hármas válaszoló meg inkább ne szóljon hozzá többet semmihez...

Az intézkedéseket nem véletlen hozzák. De nem éri meg magyarázni, mert aki vírustagadó az az is marad.


A kérdezőnek válaszolva, igen, én kifejezetten jónak tartom. Amikor az alkancellárról kiderült egy kisebb botrány (Strache és Ibiza) azonnal lemondatta (gondoljunk csak Győrre és Borkaira, ott még a választáson is indult, megnyerte, és senki nem gyakorolt rá túl nagy nyomást. Persze, végül lemondott....) majd bizalmatlansági eljárással megvonta a Parlament a hatalmat Kurztól, és volt egy ideiglenes kormány. Aztán az új választást megint megnyerte. Én őt Európa egyik legjobb, ha nem a legtalpraesettebb politikusának tartom.


Egyébként Ausztriában járok egyetemre, tehát ott élek.

2020. dec. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!