Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Afrikaiak bevándorlását...

Neurotech kérdése:

Afrikaiak bevándorlását támogatnátok?

Figyelt kérdés
2020. dec. 8. 18:42
A kérdező szavazást indított:
Igen, korlátlanul
Igen, csak nők és gyerekek
Nem, csak vendégmunkásként korlátozott időre
Nem, senkit
31 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
39%
Megvolt a napi provokatív is, köszönjük.
2020. dec. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%
Persze(!!!) ... vissza Afrikaba.
2020. dec. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
25%
IGEN
2020. dec. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj a primitív inzegrálhatatlan rétegét nem. De azért mondjuk ha nem is sok de néhány szoftverfejlesztő, orvos mérnök köztük is van.(ok ők kB 0.1 százaléka a bevándorlóknak) őket igen amíg dolgoznak is.
2020. dec. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
A magasan képzett munkaerővel nincs bajom. Orvosok, ápolók vagy épp tanárok részemről jöhetnének ezrével is. De erre most is megvan a lehetőségük, egyszerűen kevesen akarnak Magyarországra költözni.
2020. dec. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
60%

örömmel látom a nők és gyerekek lehetőséget,amit már szajkózok itt évek óta,hogy remek kiskapu is lehetne akár.

25 évestől nem idősebb hajadon gyermektelen nők és árván maradt leány gyermekek befogadásában nem látok kivetnivalót.

2020. dec. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Honnan jön a kérdés, mi történt?
2020. dec. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat, a kérdésnek nincs pillanatnyi vonzata. Kíváncsi vagyok, hogy hogy gondolkodnak az átlag magyarok. Eredetileg ezt a kérdést a baloldali szavazóknak akartam címezni, mert az valószínű, hogy a legtöbb jobboldali szavazó nem támogatja. Viszont ha kiírnám a kérdésben akkor elég provokatívnak hangzana. Azért is írtam ki több lehetőséget, mert gondoltam hogy lesz aki feltételekhez kötné, és ahogy olvasom a kommenteket van is olyan.
2020. dec. 8. 19:45
 9/15 anonim ***** válasza:
65%
"Átlag magyar" nem jár a gyk-ra.
2020. dec. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
#9 te átlagon felüli vagy aluli vagy?
2020. dec. 8. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!