Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szevasztopol! Mi a véleményete...

Jakker kérdése:

Szevasztopol! Mi a véleményetek az amerikai BLM mozgalomról?

Figyelt kérdés
Utána jártam az elmúlt egy évben történt eseményeknek. Videók,írott anyagok. Én úgy látom, hogy ez egy háttérből támogatott anarchia. Teljesen agyatlan, realitást vesztett emberek, nulla felelősség és gerinc nélkül. A rasszizmus mögé bújnak, miközben fosztogatnak, gyújtogatnak, embereket ölnek. Ha felelősségre akarják őket vonni, akkor rasszista az illető. Ezalatt fehér embereket aláznak meg. Ez a rasszizmus. Főleg nem értem, hogy államférfiak, értelmiségiek, hírességek hajtanak fejet ez előtt a legdurvább, vadkommunista mozgalom előtt. Mit gondoltok erről?

2020. dec. 10. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:
71%
Az alapitoja szerint nyíltan marxisták. Szerinted ezután mi lenne.
2020. dec. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%

[link]

Gondolj bele: a fiatal anyuka azt mondta, hogy "minden élet számít", azaz fehéreké, feketéké, sárgáké és egyebeké egyformán. Mert ugye a törvény előtt mindenki egyenlő. Ezek a rohadékok emiatt lőtték fejbe...

Pusztuljon a BLM!

2020. dec. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
72%
Vicc az egész BLM a pozőr Antifa szimpatizánsaikkal együtt. Elég gyakran Che Guevarás pólóban vannak, stb. Che Guevara így vélekedett az európaikról és a feketékről: “A néger indolens és álmodozó; csekély bérét komolytalanságra vagy italra költi; az európainak hagyománya a munka és a takarékosság, amely egészen Amerika ezen szegletéig űzte őt, és arra készteti, hogy előrelépjen, akár saját egyéni törekvéseitől függetlenül is.”
2020. dec. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!