Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Magyarország vagy Hollandia...

Magyarország vagy Hollandia győzött a brüsszeli EU költségvetés, jogállamiság vitában?

Figyelt kérdés
Már régóta megy a vita, üzengetés a holland és a magyar miniszterelnök között. Mindkettő határozottan képviselte, hogy ha nem érvényesítik az ő akaratát az EU-ban, akkor vétózni fognak. A legfrissebb hírek szerint megvan a megállapodás, nem lesz vétó és Orbán már győzelmet is hirdetett. Mások szerint veszített.

2020. dec. 10. 21:08
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
58%

Jogász vagyok, te meg egy o1g birka.


A belinkelt cikkekhez van valami hozzáfűzni valód? Miért írnak ellenzéki lapok is orbáni sikerekről? Hadházy miért ír róla?

2020. dec. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
0%

JOGÁSZ VAGYOK!!!

XD XD XD

Miért égeted még jobban magad...TE..."JOGÁSZ"?

Besz*rás...

XD XD XD

2020. dec. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
41%

Az ikszdézés nagyon jól megy. Vitatkozhatunk jogi kérdésekről, de láthatóan nem vagy kompetens a témában. A nemzetközi kereskedelmi jog a szakterületem, ha ennyire érdekel.


De inkább válaszolj a kérdésre: miért cikkez a kormányellenes média Orbán sikeréről, miért beszélnek ellenzéki politikusok Orbán sikeréről?

2020. dec. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!