Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit szóltok ehhez?

Mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés

[link]

Azaz Svájcban népszavazást akarnak hogy megakadályozzák a coronavirus elkeni oltás kötelezővé tételét továbbá a be nem oltottak hátrányos megkülönböztetését.


Tehát sikeres eredmény esetén alkotmánya foglalnák hogy a koronavirus elleni oltást nem tehetik kötelezővé. És "Ezenkívül az oltást elutasító minden személy védve lenne minden büntetéstől, társadalmi vagy szakmai előítélettől".



2020. dec. 15. 15:07
1 2
 11/18 Koplárovics Béci ***** válasza:
35%

Ha rosszmájú akarnék lenni, akkor azt mondanám, hogy a többiek majd úgyis kihalnak. És mivel rosszmájú is vagyok...

Na szóval: a svájciak tudnak törvényt hozni Svácjon belül. De ha a legtöbb helyen meg mégis bevezetik az oltási útlevelet, akkor meg a svájci nem megy sehova?

Persze kötelezővé tényleg nem szabad tenni, egyelőre szerintem nem is tervezik sehol. De amíg valóban egy influenza szintű betegséggé nem szelídül (pl a mégis oltók által kialakított nyájimmunitás miatt), addig megadnám a lehetőséget, hogy aki nem akar potenciális fertőzöttel együtt lenni, az megtehesse. Persze ezt a HIV-nél is szerették volna, abból sem lett semmi.

2020. dec. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
30%
Azt, hogy nagyon-nagyon-nagyon sok idióta van a világon. Az, hogy mit eszel, mit iszol, mit veszel föl, mit lélegzel be, az NEM SZÁMÍT, SENKITN NEM ÉRDEKEL de a ZOLTÁSTÓL RESZKETNEK!
2020. dec. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

... védve lenne... -ehhez megjegyezném, csak végrehajtható törvény hajtható végre. Egy szuverén népességnél törvénybe foglalni, miként vélekedjék. Ennyi pont elég a hiteltelenséghez. Más szavakkal: olvass figyelmesebben, vagy használj megbízhatóbb forrást.

Nálunk hecckampány folyik. Lehet, itt mindenki okosabb a szakértőnél, ez egy ilyen nép. A kormány azt mondja kötelező lesz, aztán nem erősíti meg, leginkább semmit nem mond. Ha mégis, este ellentmond reggeli önmagának. Az lenne meglepő, ha a tömeg ezek után bármit is elhinne.

Megy a vita, oltassunk, ne oltassunk. Miért, tudja valaki, mivel? Milyen körülmények között? Az operatív törzs mem tudja. Cecília mégse isten. Pedig állítólag ők mondják meg. Tényleg? Szóval miért öli itt egymást a nép? Nagyon nehéz megvárni, míg van miről vitatkozni, és van hozzá információ is? Nagyon nehéz! Mert itt a vita nem érvekről szól, hanem az anyázásról. Mások lejáratásáról. Ahhoz információ nem kell, elég a gyűlölet.

2020. dec. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

#11 az nem izgat na hogy nem mehetek Svájcon kívülre.

1. Imádom azt az országot így egy életet él tudnék ott lenni.

2.ha a többi ország látja hogy nem haltak ki és elvannak akkor pont ugyanazt megcsinálják majd ők is és így helyreáll a világ rendje.


#12én figyelek arra amit eszek és arra hogy eddzek, és arra hogy mit lélegzem be (ezért jó kisebb tekepülésen élni, kivéve sajnos télen).


"13 ez csak azt jelenti hogy nem érhetné hátrányos megkülönböztetés azért mert nem oltott ami csak azt jelenti hogy nem rughatják ki csak ezért (más indokért persze igen), nem tilthatják ki koncertekről szinházakról csak ezért. (más indokbol persze igen de csak azért nem).


#11 "a többiek úgyis kíhalnak". Ezt nem mondanám tekintve hogy a gyógyulási esély magasan 99% fölött van.

2020. dec. 15. 16:13
 15/18 anonim ***** válasza:
79%
Egyetértek. A kovidfasizmust csírájában el kell folytani, a vak is látja, hogy emiatt a great reset fasság miatt erőltetik a PCR show-t, egyre több jogot vesznek el és őrült pénzeket nyomnak az oltásiparba valamiért ami a kutyának nem fog kelleni. A világon meg lehetne szüntetni az éhezést abból amit most odaadtak a pénzünkből billgeccciéknek.
2020. dec. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Mi az a Great reset?

Nem az az amikor nem lesz magántulajdon? Vagy valami ilyesmi? Olvastam róla de pl Amerikában ezt hogy akarják mikor nemzeti büszkeségük és hitük alapja a magántulajdon szentsége.

Svájcban meg az önállóság, az elzarkózás a nemzeti "hagyomány". Szerintem egy rakás ország lesz ahol nem tudnak a great reset-tél elérni semmit.

Pl ott van még Franciaország:, ez kicsit nyilvánvalóbbá válik, Párizs lángolni fog!

2020. dec. 15. 17:26
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Itt élek és figyelemmel kísérem minden nap az aktuális covid híreket, de erről még nem hallottam.

Nem is tervezik egyáltalán, hogy kötelezővé tennék az oltást.

Magyarországon előbb fogják rád kenyszeríteni és hátrányosan megkülönböztetni miatta.

2020. dec. 16. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Sajnos ezt sejtem
2020. dec. 16. 07:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!