Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Megszűnt a roaming díj az...

Megszűnt a roaming díj az Eu-ban, ezentúl ugynannyiba kerül felhívni egy svéd vagy görög telefonszámot, mint a magyart. Mit szóltok, ehhez? Többet telefonáltok majd holnaptól?

Figyelt kérdés
[link]

2017. jún. 15. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
Miután a szolgáltatókat azonnal sumákoláson kapták, én inkább várnék kicsit vele, nehogy átverjenek. Részletek: [link]
2017. jún. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Eddig is alig telefonáltam. Mióta van skype, messenger stb. bárkit felhívhatsz ingyen, nem csak az EU-ban.
2017. jún. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
37%

Mivel van internet is a világon,így már nagyon régóta nem telefonálok sem külföldre,sem belföldre.


A telefonálás egy ósdi,idejétmúlt dolog.

Lehúzása az idős,internetet nem használó embereknek.

2017. jún. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
97%

"ezentúl ugynannyiba kerül felhívni egy svéd vagy görög telefonszámot, mint a magyart."


Mától. De végülis valamennyire igazad van. Pontosan ugyanannyiba kerül felhívni egy svéd, vagy görög számot, mint eddig. Meg ugyanannyiba fog kerülni magyar számot is felhívni, mint eddig. Viszont abban tévedsz, hogy a kettő (három, 27, 30, ahogy tetszik) megegyezik. Ajánlom figyelmedbe értelmezésre:

"nem vonatkozik a roaming a magyarországi hálózatról külföldi számra indított hívásokra sem, ez utóbbi nemzetközi hívásnak számít,"

A roaming nem az, amikor külföldi számot hívogatsz, hanem az, amikor a saját hálózatodon kívüli hálózatot használsz (telefonálásra, SMS-re, internetre).

2017. jún. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Bonta László válasza:
Nem fogok többet telefonálni. Ma már nem divat a Sym kártyás telefonálás. Már mindenki wi-fi-n keresztül, ingyen telefonál Facebook Messenger, Skype vagy Viber segítségével. Akkor meg minek fizessünk fölöslegesen?
2017. jún. 18. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Nem fogok többet telefonálni. Ma már nem divat a Sym kártyás telefonálás. Már mindenki wi-fi-n keresztül, ingyen telefonál Facebook Messenger, Skype vagy Viber segítségével. Akkor meg minek fizessünk fölöslegesen?"


Azért,hogy valakinek ebből is legyen pénze,nehogy be kelljen vezetnie véletlenül is majd egyszer az alapjövedelmet:D

2017. jún. 18. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Koplárovics Béci ***** válasza:

"Nem fogok többet telefonálni. Ma már nem divat a Sym kártyás telefonálás. Már mindenki wi-fi-n keresztül, ingyen telefonál Facebook Messenger, Skype vagy Viber segítségével."


Ha hiszed, ha nem, az emberek többsége a mai napig elhagyja a szobáját, sőt a házat is, és gyakran jár olyan helyre, ahol nincs wifi.

2017. jún. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koplárovics: Én még a T-mobile-nál voltam bent és az eladó roamingnak hívta azt is, ha külföldi számot hívok, lehet, hogy tévesen. Nekem mikor Ausztriában dolgoztam évekig külföldi telefonszámom volt. Most úgy olvasom valóban az számít csak roamingnak, amikor külföldről indítok vagy fogadok hívást Magyarországi előfizetéssel, mea culpa.
2017. jún. 19. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!