Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha most megkövetelik a vakcina...

Ha most megkövetelik a vakcina útlevelet, azoknak is be kell oltani magukat, akik átestek a fertőzésen?

Figyelt kérdés
2020. dec. 26. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Még a lódarázs is be lesz oltva a méhek csak útlevéllel gyűjthetnek mézet meg ahogy Móriczka megálmodta .
2020. dec. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem nem. Ők kapnak ilyet mert atestek.
2020. dec. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak azt nem értem a migránsokkal most mi lesz nekik honnan lesz útlevelük oltásról ?

Vagy vége a migrációnak ?

2020. dec. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%

3. már megint a migránsok...

Esetleg nem lehetséges szerinted, hogy akiknek menedékkérelmet adnak, azt majd beoltják?

2020. dec. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%

4-es kardinális probléma a migráns kérdés kampányt lehet rá építeni .

És aki nem kap menedékkérelmet avval mi lesz ?

Honnan veszed hogy őket is oltják mikor hazai pályát kell először ?

És ők mire Európába érnek világrészeken jönnek keresztül miért nem ott oltják őket ?

2020. dec. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

5ös Nem egészen értelek, de megpróbálom:

- aki nem kap menedéket, azt hazaküldik

- "hazai pályát kell először" - nem értem. Mi az a hazai pálya?

- "miért nem ott oltják őket" - hol ott? Szíriában? Afganisztánban? Líbiában? Valaki, aki az adott országnak se nem állampolgára, se más kapcsolatban nincs az országgal, csak "átutazik", hogyan oltsák be? Nem is tudnak róla.

2020. dec. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Néhány hónap védettséget ad ha átestél ha oltatod magad. Lesz ebből még olyan biznisz hogy csuhaj. Szerintem még a vécére is kérni fogják akkora üzlet van benne.
2020. dec. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!