Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az AfD (és szavazói) mennyire...

Az AfD (és szavazói) mennyire utálja a kelet-európaiakat (mint pl a magyarokat)?

Figyelt kérdés

Az addig tiszta, hogy a szélsőjobbosok utálják a négereket és arabokat.

De mi a helyzet velünk kelet-európaiakkal? Minket is utálnak annyira vagy nem?


A liberálisoknál meg fordítva van. Ők a fehéreket utálják, míg a négereket és arabokat tárt karokkal várják (=willkommenskultur). Minket kelet-európaiakat meg megtűrnek, mivel igaz ugyan, hogy fehér-európaiak vagyunk de mégiscsak migránsok, így minket még úgy-ahogy de tolerálnak.


De az AfD-vel mi a helyzet? Gyűlölnek vagy megtűrnek-e minket?



2020. dec. 26. 16:24
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
Nem igazán. Ők is tudják hogy a Kelet-Európaiak végeznek sok munkát. A Migránsokat, muszlimokat, négereket utálják.
2020. dec. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

#1


Mi is migránsok vagyunk ha kimegyünk.


A fehér kelet-európaiak közt is vannak muszlimok bőven.


Ezek nem egymást kizáró tényezők.


De reagálva a válaszodra, akkor ha én kimegyek Németországba és megtudják, hogy kelet-európai vagyok vagy meghallják, hogy magyarul beszélek, akkor nem fognak engem megverni? Nem fognak velem kekeckedni?

Azt tudom, hogyha a liberálisok/balos-punkerek vagánykodni kezdenek velem, csak angolul kell elkezdjek beszélni és mondanom, hogy nem vagyok német, hanem külföldi migráns és akkor életben hagynak. Hallottam német ismerőseimtől is, hogy Kelet-Berlin kifejezetten punker-anarchista környékein ha bemész egy kocsmába akkor ha angolul vagy franciául beszélsz, akkor haverként tekintenek rád, míg ha németül, akkor nagyobb eséllyel vernek meg.


De mi a helyzet az AfD-vel? Ők hogyan állnak hozzánk?

2020. dec. 26. 16:58
 3/10 anonim ***** válasza:
39%

Kelet-Európait nem vernek meg max lenéznek de azt magukban, vagy max a tekintetükből látod.

Azért valljuk be a Kelet-Európaiak túlnyomó többsége nem muszlim.

2020. dec. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
19%
Balosoktól meg nem kell félned. Egy kis csoport az Antifák kivételével veszélytelenek egy harcedzettebb kelet-Európaira. Nem tudnak jól harcolni csak hússzoros túlerőben. Csak látszatra akkora vagányok.
2020. dec. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Csak akkor utálnak minket ha az ő országukban élünk, lenéznek mindenkit aki nem német. Viszont Orbán papáért nagyon odavannak
2020. dec. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
34%
nagyon, mivel nácik
2020. dec. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%

Már eleve hibás dolog az AfD-t szélsőjobbra pozicionálni.

Mondjuk Németországban mindenki szélsőjobbos bélyeget kap, aki rámutat arra, hogy a migráció (az Európán kívüli) nem működik, és csak plusz teher a német költségvetés számára. Na meg EU szkeptikusok is, és az Németországban majdhogynem tilos.

Az Európa keleti feléből származó munkavállalókkal nincs különösebb bajuk, mert nem ők cirkuszolnak hétről hétre, hanem az arabok és négerek.

2020. dec. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom honnan vették az ismerőseid, hogy ha angolul vagy franciául beszélsz, akkor haverként tekintenek rád, ha meg németül, akkor nem. A német nők szeretik a magyar f.szt, meg úgy általában is én még sehol nem tapasztaltam, hogy másként néznének rám, ha németül beszélek...
2020. dec. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#8


Németországon belül hatalmas különbségek vannak, hogy hol is vagy. Nem mindegy, hogy egy sachsen-i kisfaluban vagy egy hannoveri punkerklubban.


Te melyik részén élsz? Melyik az a rész ahol annyira szeretik a magyarokat a német nők?

2020. dec. 27. 15:57
 10/10 anonim ***** válasza:
91%
Nekem a rokonaim Hamburg mellett élnek, és ott nem néznek a magyarokra ferde szemmel. Mi Münchenben élünk, de ott sem tapasztaltam olyat, hogy fújolnak ránk. Viszont meglepő volt, hogy Hamburgban és Münchenben is a leglesújtóbban a nem európai migránsokról nyilatkoztak.
2020. dec. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!