Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A Brexitről vélemények!?

A Brexitről vélemények!?

Figyelt kérdés
Jól tette az Egyesült Királyság hogy kilépett az Unióból?

2020. dec. 31. 14:59
A kérdező szavazást indított:
Igen, (helyes döntés volt)
Nem, (nem kellett volna megszavazni)
29 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kint élek a Királyságban, és a környezetem szerint hiba volt a brexit. Nekem minimális kellemetlenséget okozott, de az királyságbéliek sem örülnek neki.
2020. dec. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Rossz döntés volt...Alul iskolázott vidéki prolik szavazták meg, miattuk szpnak a britek, tisztára mint itthon.
2020. dec. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
26%
A legjobb volt amit tehettek.Ezzel a lépéssel a britek megindulnak egy szép új jövő felé.Az EU amúgyis német befolyás alatt áll,plusz van egy nagy csomó leszakadó ország amelyeket felesleges pénzelniük tovább.Tehát azt várom hogy 1-2 átmeneti év után erőteljes fejlődésnek indulnak és meg fog lódulni a gazdaságuk.
2020. dec. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A vállalkozók is a brexitre szavaztak. Behülyítették őket azzal, hogy ha kilépnek az EU-ból, akkor kinyílik számukra az egész világ, nem fogják őket kötni az EU szabályai. Nem így lett, visszaesett a forgalmuk és már ők is bánják, hogy a biztos EU-s vevőkört elveszítik. Szerintem lesz még BReenter is (tudom hülye szó, én találtam ki arra az esetre, amikor majd újra be akarnak lépni:)).
2020. dec. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
19%

Alapból azt gondolom hogy egy nem rossz ötlet rossz megvalósítással.

Elcseszték.

2020. dec. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%

Sajnos bexopták, gondolták, hogy ebbe a népszavazásba felesleges beavatkozni, úgy is maradnának az britek, háát nem jött össze, nem tudom melyik gyökér engedte , hogy nyilvánosságra hozzák a számokat a összeszámolás végeztével, de biztos nem úszta meg.. ezek után kétszer meggondolta minden ország, hogy mik a számok, eleven példa USA Clintonné vs Trump-nál azért nem engedték a nénit mert Szaúd-Arábiával nem tudott volna tárgyalni mert nő, kellett egy férfi, tessék ott van, mondták. Aztán lám, most, hogy két férfi volt a lehetőség egyből sikerült a "megváltás". Most a német kancellár lesz az érdekes, azt mondta Merkel, hogy nem indul, lesz a fejfájás, hogy ki legyen a következő színész.


Minden esetre a brexit szavazást nem vonhatták vissza, pedig aztán nagyon akarták, el is engedték a britek kezét BoJo meg széttrollkodja őket.

2020. dec. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
Boris Johnson max Britanniát trollkodja szét, az EU-t nem hiszem.
2020. dec. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
30%
A túlélés elengedhetetlen feltétele minden országnak az EU-ból való kilépés.
2020. dec. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%
Nagyon megbánják, pár év múlva. Jobb az biztos nem lesz nekik, azt leshetik.
2020. dec. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
69%
Ők se tudták miért kell kilépni, viszont meg vannak vezetve. A hétköznapi emberek csak a negatív részét fogják tapasztalni: vízum, hosszú sorok a reptérnél, ha telefonálnak az EU-n belül fizethetik a díjat....ezt elbaxták.
2020. dec. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!