Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A szélsőjobboldali véleményeke...

A szélsőjobboldali véleményeket, világnézeteket tényleg nem jó elnyomni, tényleg kéne vitázni velük?

Figyelt kérdés
Tök jó dolog a vita, de mi van akkor, ha egy szélsőséges oldal mérgezi a nyílvánosságot, átmossák az agyukat, és ott tartunk, hogy egy gyülölködő ország tagjai vagyunk. Elsősorban a mi hazánkra gondolok itt. Ezt az apa férfi anya nő hülyeséget is a Dúró Dóra könyvdaráló akciója hozta létre, amivel azt értük el, hogy a meleg párok szívták meg, ezzel ellehetetlenítve az örökbefogadást. Az egy eszement hülyeség, hogy meleg párok mellett a gyerek sérülni fog, ez egy eszeveszett nagy hülyeség. Alkoholista hetero pár mellett jobb helye lenne, vagy árvaházban? Ez a vélemény, hogy a melegek mellett sérül a gyerek, szerintem ezt a nézetet belehetne tiltani, mert emberek milliót vezetik félre ezzel. Aztán nem beszélve arról, hogy a cigányok elleni hergelésben is nagyon utazik a szélsőjobb. Látszik, hogy a mi hazánk féle szélsőjobbos úszításoknak partnere a fidesz. Már egyre inkább tolódik a szélre. Aztán olyan dolgok derülnek ki a fideszről, hogy az alapító tagjuk meleg orgiákra jár, közbe meg a melegek ellen uszít. Ezek akarják korlátozni az egyén szabadságát. A szélsőjobb mindig az egyén szabadságának a csorbításával jár, hiába jönnek azzal, hogy hát a szólásszabadság csökkenésével jár az, ha a nézetüket elnyomjuk, de ha ők kerülnek hatalomra, akkor még rosszabb lesz a szólásszabadság, mint most. Emiatt szükség van arra, hogy hangot kapjanak? Nem a gyűlölet ellen kéne felszólalni, hogy ne legyen igény a szélsőjobbos hangoknak?
2020. dec. 17. 18:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
ez alapján minden ideológiát képviselő pártot elkellene nyomni,csak mert van olyan ember akik nemértenek egyet velük🤷‍♂️
2020. dec. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Jelenleg nincs szélsőbalos veszély, ha lenne egy erős rákosista szélsőbalos oldal, akik nagy támogatást tudnának szerezni, hidd el az ellen is írtam volna.
2020. dec. 17. 18:08
 3/15 anonim ***** válasza:
60%

" a Dúró Dóra könyvdaráló akciója hozta létre, amivel azt értük el, hogy a meleg párok szívták meg, ezzel ellehetetlenítve az örökbefogadást. "


Nem Dúró Dóra miatt, hanem a neolib nyugati gestapó miatt szívtátok meg itthon. Remélem ebből tanultok

2020. dec. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
34%
A fidesz bukni fog és eltakarodik, utána a meleg párok is fogadhatnak majd örökbe. Türelem srácok! :)
2020. dec. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
32%

Először is 12 évig kommunisták "vezették" az országot 80%-os államadósságba, és van esély, hogy a jövőben is.

Idehaza nem vitázni kell velük, hanem végrehajtani, ill. egyes részleteken lehet vitatkozni. Magyarországon nem soviniszta a szélsőjobb, csak hazafias, itt erősen liberális, nemzetellenes az átlag már 1000 éve. Ezért lett Trianon, és ezért kerülünk nemsokára kisebbségbe. Miközben az idióták arról vitatkoznak, milyen fasiszta dolog az anyákat nőnek nevezni.

2020. dec. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
40%
Olyan liberális és nemzetellenes az átlag itt, hogy 12 éve szélsőjobb vezeti az országot.
2020. dec. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Azon elgondolkoztál már, hogy a gondolatmeneted mennyire egyeztethető össze a demokráciával?

Mellékes, hogy kiket, melyik csoportot akarod elnémítani, elnyomni, korlátozni.

2020. dec. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
64%
Aki bármilyen vélemény elnyomását támogatja, az nem demokrata.
2020. dec. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
A tiltással általában pont az ellenkező eredményt szokták elérni.
2020. dec. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
2010-es évek elején szélsőjobboldali voltam. Hittem az akkori jobbik propagandájában, kuruc.info oldalon tájékozódtam, ezek miatt elkezdtem gyűlöletet érezni a melegek, cigányok, külföldiek balosokkal és a liberálisokkal szemben. Később főként az egyik barátom miatt rájöttem, hogy mekkora egy barom voltam. Na már most. Hogyha nem kerültem volna abba a baráti közegbe, ahol most vagyok, lehet most egy mi hazánkos, chemtrailes és gyíkemberekben hívő ember lennék, aki gyűlölkedve írna a komment mezőbe, hogy ezt meg azt fel kell akasztani. Hiszek a demokráciában, de Orbán szavával élve van egy vörös vonal, amit talán nem kéne átlépni. Mai napig csomó ember azért konteó hívő, azért gyűlölködő, mert több olyan politikai törzs van, akik kihozzák az emberből a gyűlöletet. Mivel ebben benne voltam ezt tapasztalatként mondom. Tök jó, hogy mondjuk az azonnali hírportál interjút készített Bede Zsolttal mondván szóba kell állni velük is, de nem azt látom, hogy ez megfékezné a politikai szélsőségek növekedését. Persze el kell nekik mondani, hogy sohasem a szélsőség a megoldás, de szerintem nem kéne hagyni, hogy mellé terjedjen is.
2020. dec. 17. 19:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!