Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Tényleg olyan nagy a baj a...

Tényleg olyan nagy a baj a mutálódott COVID miatt?

Figyelt kérdés

Hallottam, hogy Angliaba mutálódott a vírus és hogy egyre többen halnak meg miatta. Egész Európa szigorít, a vakcina nem hatásos stb.

Ezekből mi igaz?



2021. jan. 3. 13:35
1 2
 11/17 Deniel01 válasza:
12%

A kérdésben benne volt a vàlasz is :D

"Hallottam" lehet egyedül vagyok vele de nehezen tudok félni egy olyan vírustól amiről nem is tudnék, fel se tünne ha nem zúditanàk ràm mindenhonnan! Meg annyira súlyos hogy tesztelni kell hogy megtudjuk

2021. febr. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Jó idôzítés #11. Szlovákia egészségügye pont összeomlik, valószínûleg mi vagyunk a következôek. Nem kell félj a vírustól, élj a kis buborékodban.
2021. febr. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
9%
Miért létezik ez a sötét járványtagadó réteg?? Istenem tiszta sötét középkor
2021. febr. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem a járványt tagadják te agyatlan,hanem a korlátozásokat tartják messze eltúlzottnak.Annyira nem kell védeni az emberéletet hogy hónapokra lekorlátozzuk a társadalmat.Főleg most amikor már elérhető az oltóanyag.
2021. febr. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
#12 Egy éve folyamatosan hajtjátok, hogy napokon belül össze fog omlani az egészségügy. Nem adtak ki még ehelyett valami újabb mantrát a troll-eligazításon?
2021. febr. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

14: Elérhető?? 80+ nagyszüleim se kaptak még belőle semmit...

Ha a veszélyeztetettek oltva lennének, én is támogatnám a nyitást.

2021. febr. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Deniel01 válasza:
Anonim hàt persze :D nem tagadom a jàrvànyt tudom hogy van ! De ha sak annyi eszed lenne hogy beírod Google be ennek a vírusnak a hallàlozàsi arànyàt mielőtt vakon hiszel a híreknek akkor kiderül hogy 2% ami amúgy szintén kamu mer kb 0.5 de ha valóban 2% lenne is megérné tönkre tenni több millió embert??
2021. febr. 22. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!