Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Trump tisztában van azzal...

Trump tisztában van azzal mekkora öngólt lőtt saját későbbi elnöki terveinek és a saját pártjának azzal, hogy az általa felheccelt tömeg megrohamozta a Capitoliumot?

Figyelt kérdés
2021. jan. 6. 22:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%

Trump egy bomlott elméjű ökör.

Semmi sem érdekli,csak a hatalom.

Ejj de ismerős! Trump,Orbán barátja?Igen? Akkor már tudom...

2021. jan. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
Miről beszélsz? Ők csak hősies patrióták akik védelmezik Amerikát a kommunistáktól meg a háttérhatalomtól. Bezzeg a BLM meg az Antifa. Na ők terroristák. /s
2021. jan. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Ezek után érdekes lesz, hogy ha összeülnek megint, akkor az eddig tiltakozó szenátorok fenntartják-e a kifogásaikat. Talán most már ők is látják, hova vezet Trump gátlástalansága.
2021. jan. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem Trump minden mindegy alapon játszik, nincs már eszénél, nem képes elfogadni hogy ez a hajó elment. De amúgy jó eséllyel négy év múlva amúgy sem jelölték volna őt a republikánusok, ezek után meg már 100% hogy nem fogják. Trump maximum annyit érhet el hogy az USA történelmében először az elnököt elviszik a hatóságok.
2021. jan. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 hypno ***** válasza:
81%

Trump egy bugris szemétláda.


Uszít, hazugságokkal hecceli az embereket, aztán sunyin a háttérből békére szólít fel. Az ilyenek miatt vannak a háborúk.


Megérdemelné, hogy rárohadjon a műanyag bilincs.

2021. jan. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%
Mivel van ő egyáltalán tisztában? Nem is tudom
2021. jan. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%
Irán feljelentette Trumpot az Interpolnál! A híres-nevezetes "fehér felsőbbrendűség" nagy vezére! Ha kettészakadt a republikánus párt, az is a trampli "érdeme". Lejáratta magát örökre, dugják be az őrültek közé, odavaló.
2021. jan. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%
Van egy olyan érzésem, hogy ha kitölti Trump a maradék két hetét (én már ebben sem vagyok 100% biztos), ha nem, ami azután következik számára az kellemetlen lesz, mind bel- mind külföldön olyan mélyre ásta a saját sírját, hogy az se lepne meg ha 20-án délután már elfogatóparancs lenne érvényben ellene. Nagyon vissza fog még neki ütni ez amit itt pattog, így is úgy is veszített, de ha legalább méltósággal elfogadta volna, akkor becsülettel és békében távozhatott volna, így meg egy csomó mindent a nyakába fognak varrni és az se kizárt hogy börtönben tölti majd hátralévő éveit. Meg is érdemli.
2021. jan. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
80%
Nem fogja kitölteni a maradék két hetet, a mai őrjöngés végleg betett neki. Elfogják és bezárják, de a pártjának rengeteget ártott. Egyáltalán egyben marad a republikánus párt?! Az az érzésem, hogy kettészakad. A tisztességes választók elfordulnak tőlük.
2021. jan. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem a republikánus pártnak egy emberként ki kéne állni ez ellen a viselkedés ellen, és kizárni őt, akkor megmaradhatna a becsületük. De amúgy sokan ezt már meg is tették. Pence pl. teljesen normálisan és tisztességesen helyretette a dolgokat ebben az ügyben ma, meg is kapta a magáét Trumptól rögtön. Sokkal inkább Pence-nek kellett volna elnöknek lennie amúgy szerintem.

Az meg engem is érdekel hogy Trumpot letartóztatják-e, szerintem ha nem lenne hivatalban lévő elnök már rég megtették volna, elfogadhatatlan amit művel, és nem kizárt hogy emberéletekbe fog kerülni.

2021. jan. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!