Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ez szerintetek is egy Trumphoz...

Ez szerintetek is egy Trumphoz méltó befejezés?

Figyelt kérdés
Hatalmas zavargások törtek ki miatta, egy nő meghalt.. Szép befejezés:)

2021. jan. 7. 00:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
75%
Persze! Trump az USA legrosszabb elnöke! Egy normális ember, hiába csak két hete van hátra, lemondana. Főleg így, hogy egy ember meghalt, mert Trampli kihívta tüntetni....
2021. jan. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
16%
Hát ha a magyar ellenzék is így reagált volna a választási csalásra és nem sunnyogva elfogadják a fizetésemelést akkor azt lehetne mondani, hogy van ok tartani a másik oldaltól és mondjuk itthon újraszámolják. Nade, ott meg elcsalták, szépen, persze, hogy sokakat zavar.. engem is zavarna.
2021. jan. 7. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
75%
Trump szerintem ezzel még saját magát is alulmúlta. Mindig is látszott amióta 4 éve nyert hogy ostoba, nagyképű és hataloméhes, de őszintén szólva ezt amit az elmúlt két hónapban művel még tőle sem vártam. Elég szomorú hogy odáig fajult a dolog hogy egy ember már meghalt, többen megsérültek és egy csomó kárt csináltak. Ha az USA még hisz valamit a saját alapelveiben, Trump a maradék két hetet se tölti ki elnökként.
2021. jan. 7. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
92%
Trump ezt élvezi, a nemzeti gárdát is Pence vetette be. Neki még van esze, erre a két hétre át kéne vennie az elnökséget.
2021. jan. 7. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem azzal, hogy a nő meghalt felelősségre fogják vonni. A vereségétől idáig tanúsított viselkedése vezetett végül egy ember halálához. Ezt már nem úszhatja meg szerintem.
2021. jan. 7. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nagyon szomorú, már fent van egy videó róla a lelövése pillanatában. Egy fiatal csaj volt, aki előtt még ott állt egy egész élet. Lehet, hogy ostoba volt, de akkor is nagyon sajnálom.
2021. jan. 7. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
28%

Inkább csak úgy általánosan az amerikaiakhoz. Csend volt már pár hete, kellett megint valami, hogy engedhessenek a feltűnési viszketegségüknek, és teleszarják a világsajtót saját magukkal.


Egyébként meg igaza volt trumplinak, kéne egy jó nagy fal az USA köré, csak nem a behatolók ellen, hanem hogy őket bent tartsa. Az állatkertben sem mászkálnak az állatok szabadon.

2021. jan. 7. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
44%
Egyáltalán nem értek a politikához, nem is követem. De laikusként is megmondom, hogy Trotty bácsi elmebeteg. Egy átlag embert ugyanilyen kvalitásokkal a zártosztályon tartanának erősen leszíjazva, egy szolíd " közveszélyes futóbolond" diagnózissal.
2021. jan. 7. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
74%
Eddig azt hittem, ostoba suttyó. De elmebeteg barom.
2021. jan. 7. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

USA! USA! USA!

(egyébként 4 halott)

2021. jan. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!