Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit szótok ehhez?

Mit szótok ehhez?

Figyelt kérdés

[link]


Ebben a posztban Gyurcsány Ferenc leírja, mi történt tegnap Washingtonban.


Sajnos szomorú ami történt.


De azt miért kellett neki beírnia, hogy ide vezet a nacionalista eszme?


A héten azzal jött, hogy hazafi, de közben európai(as) kormányt akar?


Most mi van?


Tudjuk a politikus legyen bárhol egy részük világunióban látja a jövőt, de akkor miért beszélünk hazafiasságról? Vagy egy világunióban is lehet valaki hazafi?


2021. jan. 7. 11:12
1 2
 1/12 Zöldlámpás lámpás - o1g ***** válasza:
44%

Az az érzésem, rengeteg elfojtott kérdés tört elő belőled. Most az van, hogy a többségét te magad is meg tudnád válaszolni, ha stabil értékrenddel, a demokrácia iránti elhivatottsággal és jó iskolai háttérrel rendelkeznél.

De te alapvetően csak provokálni akarsz...

2021. jan. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Fsms ***** válasza:
56%
azért mert idevezetett. Ez történt. Ettől függetlenül nyugodtan utálhatod Gyurcsányt.
2021. jan. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%
A magyarországi amerika-seggnyalók most zavarban vannak. Színt vallani nem mindig egyszerű.
2021. jan. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
Hazafiság és a nacionalizmus nagyon nem ugyan az.
2021. jan. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
39%
Gyurcsány elég képmutató,hogy ilyesmit ki mer írni.
2021. jan. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#1


Te beszélsz iskolai végzettségről meg provokációról? A nevedben is benne van az O1G de tudom ti komcsik bármit megtehettek, de a konzervatív az fogja be a pofáját

2021. jan. 7. 11:30
 7/12 hypno ***** válasza:
100%

Azért ha már...akkor már legyél pontos.

Nem önmagában a nacionalizmusról beszélt, hanem "nacionalista, nárcisztikus populizmus"-ról.


Ami azért egészen más.

2021. jan. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Zöldlámpás lámpás - o1g ***** válasza:
65%

Az o1g a nevemben alapvetően állásfoglalás kedves, amit te valószínűleg sosem fogsz megérteni. De ezt tényleg csak azért mesélem, mert valószínűleg a gyenge iskoládban, és a nem túl művelt családi körödben ilyenekről nem hallttál.

Alapvetően azt takarja, hogy nem szeretnék szolga lenni, mint te, alapvetően azt jelenti, többre tartom az európai értékeket, mitn amennyit te valaha tanultál, és alapvetően azt jelenti, megmaradtál aaassszopónak: aki náci patkány matricák szerint ítéli meg a világot, és egyetlen értelmes gondolatra sem képes.

De ha megnyugtat, épp ezért lehetsz a habony-művek aranyéremmel kitüntetett trógere.

és ez jó. :)

2021. jan. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#8


😅, sajnállak, hogy mások inzultálásával kell kompenzálnod.


Szolga én sem vagyok, az európai értékek nem érdekelnek, én nacionalista vagyok aki a NEMZETÁLLAMOKBAN hisz, nem a GLOBALIZMUSBAN


Minden jót. Légy pozitív és remélem rendbe jössz.

2021. jan. 7. 11:59
 10/12 anonim ***** válasza:
75%

"én nacionalista vagyok"


Utána meg sír a szád mikor a románok, szlovákok és az ukránok is nacionalistát játszanak.

2021. jan. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!