Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ennyire súlyos alapjai vannak...

Ennyire súlyos alapjai vannak ennek a pletykának? Putyin valóban abból gazdagodott meg, hogy másoktól ellopta/elvette azok saját tulajdon vállalatait? Megrendelt kínzások, gyilkosságok tömkelege volt ehhez "embereinek" módszere?

Figyelt kérdés

Ez "senkinek" nem tűnt/tűnik fel?


...már ha igaz.



2020. jún. 11. 01:33
 1/8 A kérdező kommentje:
Néhány helyen olvastam, hogy bizonyos fantom csoportok addig kínozták a tehetős embereket, míg azok alá nem írták az átadási papírokat Putyinhoz ("nem köthető") köthető szervezetek részére.
2020. jún. 11. 01:37
 2/8 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
52%

Nem vagyok jártas a témában, de egy ilyen ügybne szerintem elég a fenyegetés is, nincs szükség tettlegességre.


Ugyanakkor ne lepődj meg, Oroszország egy elég sötét diktatúra.

2020. jún. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Sunshinedoll ***** válasza:
57%
"Egy dúsgazdag ember mások nyomorán és mások kihasználásával gazdagodott meg" Ebben mi olyan hihetetlen? Az összes milliárdos így gazdagodott meg. Putyin lehet aktívan gyilkolt és kínzott, a többi meg csak úgy, hogy alulfizeti a munkásait, akiknek nélkülözniük kell alapvető dolgokat.
2020. jún. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

"Putyin lehet aktívan gyilkolt és kínzott, a többi meg csak úgy, hogy alulfizeti a munkásait, akiknek nélkülözniük kell alapvető dolgokat."


Azért az addig kínozzuk a delikvenst, míg át nem adja, NÉMILEG más, mint a minimálbért adok csupán munkásaimnak, de NEM kínzok/ölök meg másokat, hogy azok MÁR felépített birodalmukat átadják nekem...


Gyengébbek kedvéért: "minek értem el bármit az életben, ha egy azt egy tollvonással ellopják tőlem"?! (...és ott maradok ingben, gatyában.)

2020. jún. 11. 11:17
 5/8 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem mindenki érti, itt csak te csodálkozol értetlenül...
2020. jún. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ha már én lettem itt az első számú közellenség, ujjal mutogatásotok tárgya, ti nagytudású, fantasztikus banda, akkor elmagyaráznátok (ha hajlandóak lennétek leereszkedni a pórnéphez ama nagy magasságokból, ahová önkényesen felhelyeztétek önmagatokat), hogy mire illene gondolnom, ha már ennyire csodálkozom (ugye?)...
2020. jún. 11. 15:35
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora marhaságot... Az igaz hogy Putyin egy diktátor, de Oroszországban máshogy nem megy, ez bebizonyosodott a 90-es évek káoszában Jelcin elnöksége alatt, amikor az oligarchák azt csináltak az országban amit akartak. És akkor jött Putyin és közölte mindenkivel hogy "megszoksz vagy megszöksz", nyílván titkosszolgálati vagy ha úgy tetszik "gengszter" módszereket is alkalmazott azokkal szemben akik nem hódoltak be, de a dolog müködött, az átlagemberek meg örültek hogy rend lett.
2020. jún. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
95%

Gondolom ott is volt egy rendszerváltás és gondolom ott is akik közel voltak a húsosfazékhoz, bagóért meg tudtak szerezni vállalatokat, ingóságokat és ingatlanokat. Azt is csak sejtem, hogy Putyin (mivel KGB-s volt) a jó kapcsolatait kihasználva még több vagyont tudott így összeszedni.


Itthon is így ment, sőt, szerintem az egész keleti blokkban.

2020. jún. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!