Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit gondoltok az Amerikában...

Mit gondoltok az Amerikában történt támadásról a Capitólum ellen?

Figyelt kérdés

A mai videókban láttam, hogy a biztonságiak szinte beengedték a tüntetőket.

Egy Capitóliumnak nagyobb védelme kellene hogy legyen, és a videóban gyakorlatilag nem csináltak semmit ellenük, persze ezt látni kellene, ahhoz, hogy átjöjjön.

Amit igaziból nem értek, hogy az egyik videóban alig csináltak valamit a tüntetők ellen ugye csak konkrétan besétáltak, aztán meg azt olvassa az ember, hogy lelőttek egy nőt.. Ez hogy lehet?



2021. jan. 7. 23:21
A kérdező szavazást indított:
A háttérhatalomnak köze lehetett ehhez :D (kajak)
Donald Trump befolyása alatt történt.
Ez mind véletlen egybeesés,
Szerintem ennek még lesz következménye!
Nem tudom, de kemény kezdés 2021-ben.
43 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
34%

Senkit nem érdekel.


Azért nem látod, mert a média szokás szerint megpróbálja elrejteni a kritikus információkat, hogy azt úgy tálalják a tudatlan tömegnek, ahogy azt ők szeretnék. Itt van a halálos lövésről a felvétel (18+).

[link]

2021. jan. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%

ha egy nigró lett volna az áldozat, már lángokban állna fél amerika.

De csak egy fehér nő volt, ráadásul katona.

2021. jan. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
Fejetlenség és káosz volt a biztonsági erőknél, mert Donald Trump nem adott egyértelmű utasítást a megfékezésre. Ha jól tudom végül Pence tette meg helyette. Ami pedig a nőt illeti, mégis mire számított? Betöri az ajtót, fegyvert szegeznek rá és még akkor se áll le. Én inkább azt sajnálom, akinek végül lőnie kellett.
2021. jan. 8. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

Nem kell itt semmi összeesküvést keresni. Annyi történt, hogy Mr. Money (Billions) mondott valami beszédet, amiben félreérthetően utalt arra, hogy el kell menni a capitoliumhoz és erőt demonstrálni. Ezt az egy agysejtű támogatói félreértették és erőszakkal megrohamozták, felfegyverkezve. Ne csodálkozzanak. Keleten az összeset szitává lőtték volna. Egy kiemelten fontos politikai épületbe erőszakkal behatolni Darwin díjas ötlet, agresszív, felelőtlen, garázda köztörvényes viselkedés.

Egy olyan embert (Mr. Billions) "támogatva" (de ezzel még jobban lejártték, ámen), akit nem érdekelnek az emberek, mert egoista.

2021. jan. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
43%
A liberálisok, ezt, most elitélik. Viszont, amikor feketék, és mexikóiak randalíroztak, gyílkoltak az nekik rendben van. Ez, a híres liberális kettős mérce.
2021. jan. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
46%
A liberális média, nem csinál abból ügyet, ha fehér ember hal meg.
2021. jan. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%

Én inkább értetlenkedve állok azelőtt, hogy hogy lehet az, hogy világszerte az USA költi a legtöbb pénzt a védelemre, harcászatra, katonaságra, rendőrségre, erre egy nagyobb trumpista csőcselék simán bejut minden nagyobb probléma nélkül a Capitoliumba.

Ha ilyen idiótáknak is csak minimális erőfeszítésbe kerül (sokan csak átmásztak a falon például, nulla védelem), akkor nem csodálnám, ha most vérszemet kapnának a terroristák is.


Mellesleg egyék meg amit főztek. Azok után, hogy valamelyik magas rangú politikusuk kijelentette egy interjúban, hogy az "erőszak nem megoldás", nem tudom már őket komolyan venni. Ilyen kijelentés pont az USA-tól, ami világszerte rengeteg háborút indított és folytat most is, nevetségesen álszent.

Ez a "puccskísérlet" meg remélem rávilágítja az USA vezetését egy dologra: AZ OKTATÁSRA költsenek, ne a hadviselésre. Az amerikai oktatási rendszer jobban butít mint a kábítószer.

2021. jan. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
77%
Ostobaság volt.
2021. jan. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tenyleg erdekes, hogy gond nelkul bementek. Hol volt akkor a 25 ezer katona, aki megakadalyozta volna oket ebben? Le volt zsirozva?
2021. jan. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Meg mi van azokkal a varosokkal, ahol honapokig ment a fosztogatas, oda a rendorok, se mentok nem mehettek be. Egesznap fegyveres polgarok gyujtogattak, meg tortek be az uzletekbe..... Na az senkit se zavart?
2021. jan. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!