Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit gondoltok arról, hogy a...

Mit gondoltok arról, hogy a Twitter végleg letiltotta Trump fiókját?

Figyelt kérdés
[link]

2021. jan. 9. 09:16
1 2
 11/20 Alex Fly ***** válasza:
44%

Miért kellene t{bbet belegondolnom annál, ami?

A Twitter egy magáncég, amely megengedi másoknak, hogy használják a rendszerét. De ha úgy d{nt, hogy mégsem, az az ő dolga. Én is bárkit kizavarhatok a lakásomból anélkül, hogy meg kellene indokolnom...

2021. jan. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
62%

Már nem elnök, már nincs hatalma/befolyása az eseményekre így nem kell félniük visszavágástól.


Éppen ezért egy alattomos, sunyi és undorító lépés tőlük. Nem, nem vagyok elfogult Trump fanatikus és nem is igazán ez a bolond érdekel, hanem a nevetséges indoklás ami miatt ezt teszik. A szólásszabadság eltiprása, ha nem értenek egyet valakivel.


Kíváncsi vagyok, hogy a sok egybites emberke akik mindezt helyeslik hogyan reagálnának ha holnaptól a facebookon csak jókat lehetne írni pl. Orbánról, minden mást törölnek. Az már nem tetszene, mi?

2021. jan. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
26%

"hanem a nevetséges indoklás ami miatt ezt teszik."


Mi nevetséges van benne? Épp az, hogy ezt így és idáig engedték vezetett oda, hogy felhergelt tömegek megtámadják az amerikai kongresszust.


"hogyan reagálnának ha holnaptól a facebookon csak jókat lehetne írni pl. Orbánról"


Távolról sem ez a helyzet, csak tudatosan ferdítesz.

2021. jan. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Alex Fly ***** válasza:
41%

@12: "... a nevetséges indoklás ami miatt ezt teszik..."

De miért kellene bármit is megindokolni? A Twitter a saját oldalán azt tesz közzé, amit akar (ameddig ez nem ütközik törvénybe). És azt enged be a rendszerébe, akit akar. Az övé, senkinek semmi köze hozzá...

2021. jan. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
De ha pedofiltartalom lenne rajta, akkor már egyből nem tehetne azt, amit akar.
2021. jan. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Alex Fly ***** válasza:
@15: írtam: "ameddig ez nem ütközik törvénybe"
2021. jan. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Akkor mégis van közünk hozzá. Ha hozunk egy olyan törvényt, hogy mostantól az állam feladata a cenzúrázás és ne törölgessenek önkényesen, akkor azt megfelelőnek tartanád?
2021. jan. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
12-es de bizony még elnök persze mindenhol pont úgy bánnak vele mintha már nem lenne elnök lehet te is bedőltél ennek még ha csak tudat alatt is
2021. jan. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Alex Fly ***** válasza:
@17: az tök mindegy, hogy én mit tartanék megfelelőnek. Az számít, hogy a Twitter tulajdonosa mit gondol erről. Ha azt mondja, hogy rendben van, akkor itt bezárt a bolt, akkor az államnak nincs mit cenzúráznia. Aztán ha újraindítja egy olyan országban, ahol normális a szabályozás, akkor az állam kitörölheti a törvénnyel a....
2021. jan. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Jól tették. Ha én uszítanék már rég letiltottak volna. Amit meg is tettek már egyszer velem egy vicces elszólásom miatt.
2021. jan. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!