Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » D.Trump nyilvánosságra hozza...

D.Trump nyilvánosságra hozza a liberálisok pedofil ügyeit?

Figyelt kérdés

Aki hallott a pizzagate ügyről, ahol vezető demorata politikusok gyerekeket...annak nem újdonság ez. Arról a politikai ELIT-ről van szó, akik minden évben sátánista szertartáson áldoznak és fohászkodnak egy 5m-es Démonhoz csak úgy mondom.


Lin Wood, Trump egyik ügyvédje, aki a Twitterről le lett tiltva most a Parler-en fenyegette meg a demokrata politikusokat.


"Az elkövetkező 10-14 napban megdöbbentő információkat fog megtudni számos kormánytisztviselőnkről és a gazdag elitről. A gyermekkereskedelem és a pedofília, mint világméretű járvány.

Ezek ki fognak hatni Joe Bidenre, Barack Obamára, John Roberts főbíróra, Hillary Clintonra, Nancy Pelosi, Mike Pence-re, Jeffrey Epsteinre, Bill Gatesre és még több ezer főt fog érinteni.


Láttam a bizonyítékokat. Meggyőző! Ez valóban a jó és a rossz közötti harc."


~~~


"Nagyon sok bizonyíték támasztja alá a pedofíliával és a gyermekkereskedelemmel és gyermekek szexuális kizsákmányolásával kapcsolatos vádakat. A törvények tiltják a közösségi platformokon való közzétételt, így a bizonyítékokat csak a bíróságon lehet bemutatni és majd nyilvánosságra hozni.


A megfelelő időben és megfelelő csatornákon perdöntő bizonyítékok fognak megjelenni a választási csalások igazolására.


Talán a legmegdöbbentőbb történés Trump elnök intézkedései lesznek, melyek megszabadítják hazánkat az adósrabszolgaság státuszából.

Pénzügyi rendszerünk fiktív elszámolásokon és csalásokon alapszik.


Ideje a csődnek és az újrakezdésnek. Arany, ezüst, termőföld, ezeket a javakat újra birtokolnunk kell.


Ismét 1776 van. Bízz bennünk!"



2021. jan. 15. 21:41
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem Trump azt se fogja megköszönni amit pár napon belül a nyakába lesz, ha nem lesz elnök többé már nem védi semmi törvény a felelősségre vonástól.
2021. jan. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
28%
Dehogy fog nyilvánosságra hozni ilyeneket. A két oldal együtt van benne a lopásban. 4 év alatt kb senkit sem kapart elő Obama idejéből, hogy lopott, csalt, pedofil és nem építette rá a kampányát sem. Ha ilyen bizonyítékai lennének és tényleg csak a másik oldalt terhelnék, akkor a választás előtt 2 héttel ledobta volna a bombát a demokratákra.
2021. jan. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
72%
Láttam a képeket kikockázva Biden fiáról. Lin Wood posztolta, szóval nem a levegőbe beszél. Persze a F.b törölte ezerrel ezeket.
2021. jan. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
72%
A hü@éjét a saját laptopja buktatta le. Rengeteg kép és video anyag. Lúzer Biden család. Xd
2021. jan. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Én is szeretem a konteókat. Az ufóktól a szektás témákig. De a konteók mindaddig csak izgalmas spekulációk, amíg nem lesz bármire bizonyíték. Ennek megfelelően hiába tartom érdekesnek a konteókat, csak azt hiszem el, amire hiteles bizonyíték is van. Ha vannak konkrét bizonyítékok, akkor miért nem hoztak már mindent nyilvánosságra? Vannak oldalak, ahova a bizonyítékokat fel lehet tölteni cenzúrázatlanul és névtelenül. Már nem csak a Facebook létezik. Van egy Wikileaks, azt nem cenzúrázzák. Számos nem cenzúrázó videós platform és képfeltöltő oldal is van. Értem én, hogy arra hivatkoznak, hogy törvényellenes közzétenni és majd a bíróságon. Ha névtelenül, inkognitóban töltik fel a bizonyítékokat, akkor nem járhat érte retorzió. Azóta bíróság elé sem került semmilyen bizonyíték. Lehet ezzel szemben azzal érvelni, hogy a bíróság eltussolta, de akkor visszakanyarodtunk az alap kérdéshez, hogy akkor miért nem tették közzé névtelenül?
2021. febr. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
61%

25


És neked mi a hiteles bizonyíték?Ami az RTL Klubon van?

2021. febr. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
51%

Én is láttam képeket meg egy videót Hunter Bidenről, egy kínai oldalon, októberi dátumozással. Undorító, a csávó beteg. A videón nem volt nagyon semmi, a háttérben egy vékony, kínainak tűnő csaj (egyértelműen nagykorú) volt egy hotel (?) fürdőszobájában amíg Hunter a laptopját, aminek a kamerája volt használva nézegette.

A fényképek viszont nagyon gázok, folyamatosan a (tekintélyes méretű) farkát fényképezte, meg meztelenül áll a tükör előtt, elölről, hátulról, ilyesmi. Van egy, ahol egy fekete csak fekszik a hasán, Hunter meg mögötte, a farkával a csaj lábfeje/talpai között, és úgy fényképez.

Lehidaltam, hogy kevesebb, mint 10 perces kereséssel és néhány kattintással rájuk akadtam, többet nem megyek oda, az biztos. De ha én a semmiből megtalálom ezeket, Trumpnak és cimboráinak is megvannak, meg ki tudja még, mi minden.

2021. febr. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!