Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért nem tájékoztat a magyar...

Miért nem tájékoztat a magyar média a mai bécsi több ezres tüntetésről?

Figyelt kérdés

A 24.hu kívül, senki nem írt a bécsiek több ezres lezárás ellenes tüntetéséről, miért? De, ha már valaki elköhintette magát, vagy 1 ember is elhuny, akkor 18-as betűmérettel Breaking szalagcímmel közlik, miért van ez? mi az oka ennek a direkt nem tájékoztatásnak?


[link]


https://www.youtube.com/watch?v=dhptl-c7hyI&t=148s



2021. jan. 16. 21:24
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
85%
Azért hallgatják el, hogy nehogy az emberek itt is kedvet kapjanak hozzá. Itt is mindenkinek tele van már a töke a korlátozásokkal és a hisztériakeltéssel, lehet hogy itt sem kéne sok hogy ezt az utcára vigyék az emberek.
2021. jan. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
80%
Mert a mintaország csak pár dologban az nekünk.
2021. jan. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 árokpart ***** válasza:
70%
Szerintem nálunk még annyira nem elégedetlenek a korlátozásokkal az emberek a tél miatt. A késő tavasz és kora nyár lehet kritikus ha netán nem enyhítenének. Szokásainkból, történelmünkből fakadóan szerintem a nyarat nem enegdnénk elvenni magunktól. Ha addigra sem enyhítenének akkor nagyon félő, hogy akár a 2006-os események is megismétlődnének , de az viszont senkinek sem lenne jó.
2021. jan. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
26%
Amikor szeptember elején Görény doktor és csürhéje itthon hőzöngött arról beszámolt az osztrák sajtó?
2021. jan. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
66%
Milyen görény doktor?orbánról meg a rezsimjéről szoktak cikkezni világszerte,mint elrettentő példáról..illetve általában az adott ország kormànypártjáról.vagy esetleg szájerre gondoltál?
2021. jan. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
40%
Talán ha várnál holnapig, akkor majd látnál máshol is cikkeket a MAI bécsi tüntetésről. Vagy ez szerinted annyira hihetetlenül fontos esemény, hogy az összes ujságnak ugrania kell és azonnal beszámolni? A 24-hu is csak 4 órája hozta le. Nyugodj le. Egyébként meg mi abban a nagy hír, hogy egy 2-2,6 milliós városban néhány ezren tüntetnek? Itthon is kivonult párszáz ember a görény "doktor"-ral. És akkor mi van? A kutyát nem érdekelte se itthon, se külföldön.
2021. jan. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
69%

"Neki a M(igráns)1 meg a Zorigó a hiteles."


Nincs olyan hogy M(igráns)1. Az ilyesmiről mélyen hallgatnak.

2021. jan. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:

16-os,


Először is, elolvastad a kérdésem, vagy csak mafláskodsz? Látom nem megismétlem, hát a most talán leesik valami belőle.


Az a kiakasztó, hogy ha elköhögöd magad már breakingben tolják az arcodba, 5 perc után, hogy ez meg az elkapta, ez meg az elköhögte magát, ergo... szünet nélkül 1 perces késlekedés nélkül közölnek tolják az arcodba, hogy ki milyen beteg, ki mikor halt meg, ami nem gond csinálják, deee ha már ugyan az a téma (covid) csak tüntetnek, arról már nem annyira számolnak be, nem breaking nem 22-es betűméretes cikk..sokan mondták hogy a média túltolta a pánikoltatást, annyira nem hittem ebben, de egyre jobban kezdek, amióta a külföldi sajtót is elkezdtem olvasni, és a hazai média jobb-bal egyaránt mennyi mindenről nem vagy kevésbé számol be idehaza.


24.hu 4 órája hozta le, mert akkor volt a tüntetés jó ember, és nem most este 11-kor hozta le a hírt. omg.


Ostobának nézel vagy ennyire tájékozatlan vagy? Bécsben 1,8 millió fő laki nem 2-2,6 milla, nem is értem.


Gödény tüntije nyáron volt, amikor már 2-3 hónapja nem volt semmi korlát, és kb minden ismét kinyithatott, Bécsben meg úgy tüntettek, hogy 2-3 hónapja már minden zárva, érzékeled a különbséget? ha már a tömeget akarod hasonlítgatni.

2021. jan. 16. 23:47
 19/36 anonim ***** válasza:
100%
ÚgY tudom polgari engedetlenseg van es kinyitottak a vendeglato helyek ott!
2021. jan. 17. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
88%

Itt majd akkor lesz tuntetes ha a netet lekapcsoljak.

Ivoviz szennyezes levegő fold szennyezés korrupcio hazug media jogallam hianya nem szamit.

2021. jan. 17. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!