Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ki a legrosszabb vezető a...

Ki a legrosszabb vezető a világon?

Figyelt kérdés
Note: TUDOM hogy Trump tegnap óta már nem elnök, de tegnapi még az volt, így eléggé "friss" az élmény vele kapcsolatban, és hát a tárgyalásai még ezek után jönnek, szóval hatását még érezni fogjuk, így kaphatott helyet a listán. A többi meg sajnos még hivatalban van, így értelemszerű.

2021. jan. 21. 14:13
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
52%
Jelenleg a bohóc Biden.
2021. jan. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
#11 Bocsánat, nem az volt a kérdés ki a legjobb vezető a világon, hanem hogy ki a legrosszabb. Tessék figyelmesebben olvasni a kérdést.
2021. jan. 21. 17:12
 13/24 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem pedig pont a 11-es találta telibe a dolgot.


Legjobb? Ne nevettess

2021. jan. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Értem, szóval egy olyan ember aki kereken 23 órája van hatalomban, és eddigi cselekedetei annyiban merülnek ki, hogy aláírta ismét a klímaegyezményt, moratóriumot vezetett be a kilakoltatásra és a diákhitelre, valamint kötelezővé tette a maszkviselést, az a legrosszabb a világon, rosszabb mint pl. az aki az ellene felszólalókat légvédelmi ágyúval végezteti ki (Kim), aki novicsokkal próbálja megölni a politikai ellenfeleit (Putyin), aki egy rakás köztörvényes bűnözőnek ad kegyelmet, és az alkotmányos rend ellen szít lázadást elnökként (Trump), aki lefejezteti a tüntetőket (Erdogán), vagy épp egy olyan aki ezermilliárdokat lop a haverjaival, és közben folyamatosan hazudik (Orbán). Ezeknél rosszabb egy alig egy napja beiktatott ember akinek eddig alig volt intézkedése, és az is mind az embereket szolgálta.

Tudok gratulálni a felfogásotokhoz. Az ilyenek mondjuk tényleg nem is érdemelnek jobbat.

2021. jan. 21. 17:32
 15/24 anonim ***** válasza:
30%

Azzal hogy kötelezővé tette a maszkviselést, mindent elrontott. Ok a többi amit eddig csinált nem olyan rossz de ezzel.....



Meg azt is nézd meg hogy mit akar még csinálni.

2021. jan. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
53%
Biden már most több rossz dolgot tett, mint Trump, pár órán belül... 11 millió agresszív migráns, óvodások betámadása meleglobbival, a méregdrága Fal félbehagyása. Öregkori demenciában is szenved. Azt íratnak majd vele alá, amit akarnak.
2021. jan. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

"11 millió agresszív migráns"

Netán van valami felmérésed arról hogy Biden kiválasztott 11 millió embert aki mind agresszív, és őket akarja betelepíteni? Vagy csak arról van szó, hogy a mélyrasszista nézeteitek alapján akinek sötétebb a bőre az csakis rossz ember lehet, akkor is ha amúgy egy galamblelkű, dolgos ember? Azt amúgy felfogjátok hogy azok is ugyanúgy emberek, akiknek ugyanúgy vannak érzéseik, ugyanúgy látnak, hallanak, normális életet akarnak maguknak, és semmiben nem másabbak azon túl hogy 3 tónussal sötétebb a bőrük?

Nem mellesleg pont az USA elnökén számonkérni hogy be akar engedni külföldieket, akik többsége dolgozó, normális ember, elég meredek, mikor az egész USA minden lakója bevándorlók és hódítók leszármazottja, spanyolok, angolok, hollandok, franciák, kínaiak, arabok és a többi, egyedül az indiánok őslakosok, jó reggelt kívánok... A nyomorult mexikóinak is van joga normálisan élni.


"óvodások betámadása meleglobbival"

Ez nem tudom miféle ostobaság, szerencsére még ezzel nem találkoztam, gondolom a szélsőjobbos gyűlöletkeltő csoportokban kezdte el valamelyik észlény terjeszteni mert épp ő akart lenni a legmeredekebb hülyeséget kitaláló személy aznap.


"a méregdrága Fal félbehagyása"

Amit el se kellett volna kezdenie Trumpnak, akkor nem lett volna méregdrága. Nem kell falat építeni, nincs zombi invázió.


"Öregkori demenciában is szenved."

Erről gondolom van a birtokodban hiteles orvosi papír ami ezt kimondja. Vagy nincs, csak a fideszes sajtó írta ezt? Nekem a tegnapi beszéde eléggé értelmesnek és koherensnek tűnt, nem papírról olvasta mint Orbán Viktor, pedig 20 percen át beszélt folyamatosan. Szerintem messze van a demenciától, megkockáztatom 78 évesen jobb szellemi egészségnek örvend mint Orbán 56 évesen.

2021. jan. 21. 17:48
 18/24 anonim ***** válasza:
71%
Kim simán élősködik, Trump simán alkalmatlan.
2021. jan. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
47%

A legrosszabb a huncut halottakat feltámasztó.


[link]

2021. jan. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
16%
Annál már csak a szöszi bohóc volt rosszabb nem utolsó? Végül is elérte a rekordot, hogy két eljárás indult ellene, ilyet elnök nem hozott még össze, akkor valamit tényleg tudhat.
2021. jan. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!