Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Melyik a legrosszabb ország a...

Melyik a legrosszabb ország a világon?

Figyelt kérdés

Ahol a legrosszabbul élnek az emberek, a legrosszabb a gazdaság, ahol a legszomorúbbak az emberek. Melyik az?


Főként tehát gazdasági rész érdekel, de más szempontból is leírhatjátok, hogy melyik a legrosszabb ország, de kérem azt is írjátok le, hogy MIÉRT?!!!



2013. márc. 24. 20:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%
Észak-Korea. Kongói dk.
2013. márc. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
36%

India, Észak-Korea... Dél-Afrikai országok...

na ide ne menj

2013. márc. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem a leírt állítások nem függenek össze - lehet valahol rossz a gazdaság, attól még nem lesznek szomorúak az emberek. Közép-Afrikában ahol tíz éve embermilliókat öltek halomra és gyakorlatilag semmi értékük nincs (vagy ami van is csak a földből és segélyekből) ma boldog fiatalok integetnek az út szélén, ahol meg elvileg dől a pénz az emberek zsebéből senki nem boldog (lásd akár kishazánk). Amúgy én Észak-Koreára voksolnék, de más diktatúrák vagy vallási háborúk helyszínei is "szóba jöhetnek" - egyértelmű: elszigetelség, kilátástalanság, buta lakosság, érinthetetlen hatalom, megalomán vezető(k) - ezek tesznek élhetetlenné egy országot szerintem.
2013. márc. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%

"Amúgy én Észak-Koreára voksolnék"


Hidd el nekem, hogy azok a szerencsétlenek olyan boldogok és elégedettek, mint itthon a fideszesek.

2013. márc. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
45%
Én úgy tudom, hogy Románia is elég rosszul áll anyagi és gazdasági téren. Hogy ebből mi igaz, azt már nem tudom..
2013. márc. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

"Hidd el nekem, hogy azok a szerencsétlenek olyan boldogok és elégedettek, mint itthon a fideszesek."


Persze, aki párttag az minden diktatúrában boldog :)

2013. márc. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Uganda, és a környező országok.
2013. márc. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Szomália, Afganisztán, Niger biztosan benne van a "TOP10"-ben.
2013. márc. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű valamelyik háború sújtotta, szegény afrikai ország a nyerő.

Amerikában Haiti és Nicaragua, Ázsiában Afganisztán, Európában Moldova vagy Koszovó lehet a legrosszabb.

2013. márc. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
72%
Burma még kimaradt, az se lehet egy leányálom. Katonai diktatúra, mást nem is nagyon kell mondani róla.
2013. márc. 25. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!