Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi az az Obama,-water és...

Mi az az Obama,-water és pizza gate?

Figyelt kérdés
2021. jan. 24. 14:56
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
10 ez nem nézőpont kérdése,ha emberek haltak még miatta az egyértelműen rossz az hogy indított vagy fenn tartott más kérdés.
2021. jan. 24. 17:04
 12/21 A kérdező kommentje:

1. "

Obama és a pizza gate az két összeesküvés elmélet"


"Szegény" Dzseffrí is azért bukott le,mert csak elmélet:)

2021. jan. 24. 20:15
 13/21 anonim ***** válasza:
80%

Kérdés: Mi az az Obama,-water és pizza gate?

Oldal neve: Gyakorikérdések

Kaptál rá választ? Igen.

Tényleg tudni akartad mi ez? Nem. Hisz vitatkozol a válaszokkal, tehát már rég tudtad mik ezek, úgy h keress fórumot ahol tolhatod a propagandát, mert ez a gyakorikérdések és nem pedig a hogyanlegyünkhülyék.hu

2021. jan. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Pedig te ugy válaszoltál ahogy a hogyanlgyunkhulyekben szoktak!


Nem nem sikerült megtudni mi az az csak a water botrányról kaptam normál választ,a másik kettőt csak összeesküvéelméletezték amikre simán lhet cáfolatokat találni,de nem is erre kérdeztél rá,hanem hogy kaptam e választ . Nem! Konrétan azt sem írtad le miről szól az "elmélet"


Amugy ha nem tudsz kielégítő választ adni nem kötelező ám hulyeségeket irni csak hogy pörögj!

2021. jan. 24. 20:28
 15/21 anonim ***** válasza:
86%
Azt kérdezted h mik ezek, leírtam h összeesküvés elmélet akkor mi a bajod? Most meg már h utána olvastál gondolom teljesen lényegtelen válaszolgatni, tudsz mindent.....
2021. jan. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Mit nem értesz azon hogy ne írkálj ha nincs mondanivalód! Troll
2021. jan. 24. 20:49
 17/21 anonim ***** válasza:
83%
Te meg ne tegyél fel kérdést ha tudod rá a választ.
2021. jan. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Így újabb "összeesküvés elmélet":


[link]

2021. jan. 25. 04:00
 19/21 anonim ***** válasza:
78%
A pizzagate egy marhaság, plusz: imádom, hogy egyesek úgy tesznek, mintha sajnálnának bárkit aki a háborúkban odaveszett. Közben csak annyi a bajuk, hogy Obama fekete, Demokrata, liberális meg ilyenek. Ja meg, hogy nem a republikánusokhoz köthető a háború. Mert akkor tudjuk, "elkerülhetetlen volt."
2021. jan. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
75%
Egyébként pedig, ezekről az összeesküvés elméletekről kifejezetten az akar beszélni, akinek egyértelmes gondolatavagy mondanivalója sincs. Mint te kérdező, ha már felkapod a vizet. De azért sose hittem volna, hogy az ilyen hülyék több millióan vannak...
2021. jan. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!