Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Milyen jogi és erkölcsi...

Milyen jogi és erkölcsi alapon figyeltetik meg németeknél az AFD-t?

Figyelt kérdés

Ezt hívják demokratúrának?

A nagyon demokratikus és liberális pártok összeállnak, és csak arra szabad szavazni, akit ők jónak látnak?



2021. jan. 26. 10:05
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
0%
Ott valószínűleg az állam minden pártot figyel, ami nem kormánypárt.
2021. jan. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Ezt is el tudom képzelni, de ezt most hivatalosan nyilatkozták.
2021. jan. 26. 10:14
 3/27 anonim ***** válasza:
0%

"Milyen jogi és erkölcsi alapon...?"


A "demokrácia" felülírja az erkölcsöt!

2021. jan. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 molnarmarcell21 ***** válasza:
21%
Azon az alapon, hogy veszélyes a társadalomra. Kb. mindenhol le van írva, nem tudom, minek megkérdezni. Az AFP meg nyilván nem ért vele egyet.
2021. jan. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 hypno ***** válasza:
22%

Azt hallottad, hogy az AfD nem indulhat a választásokon?

Mert ha indulhat, akkor az emberek arra szavaznak akire akarnak.

Akár egy választási koalícióra is, ha Németországban van olyan.

A kampány nem azt jelenti, hogy kire "szabad" szavazni, hanem arról győzködik az embereket, hogy miért pont ők a jó választás.


A megfigyelésnek meg nyilván vannak törvényben garantált szabályai. Ha a "megfigyelő" betartja ezeket, akkor mi a gond?

A németeknél meg elég komoly veszik azt, hogy a náci eszmék törvényen kívüliek. Ha valakik ebbe az irányban gondolkoznak, akkor az államnak gondja van rájuk.

2021. jan. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

“ Kb. mindenhol le van írva”


Persze, én meg el vagyok menve dolgozni. Előbb tessék megtanulni magyarul, mielőtt észt osztunk.

De látom a másolással is akad némi gond. AfD, afp max az hogy apád ...sza Pista.

2021. jan. 26. 10:28
 7/27 A kérdező kommentje:

“ Azt hallottad, hogy az AfD nem indulhat a választásokon?”


Nem, viszont amikor a Kemmerich (fdp) türingiában az ő szavazatuk segítségével nyert, simán parkolópàlyáravtették.

Ez olyan mintha a jobbik szavazna gyurcsányra, az nyerne, és lemondatnák.

2021. jan. 26. 10:35
 8/27 anonim ***** válasza:
0%
Németországban alig titkoltan igyekeznek megakadályozni hogy az AFD bármit is megnyerjen. Nem nácik de ezt hitetik el az emberekkel hogy féljenek attól a párttól. Nem mondjak ki nyíltan de nem engednék hogy nyerjenek kivéve ha 80%-kal nyernének mert azt nem tudnák lehazudni. (ilyen még nem lesz).
2021. jan. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 hypno ***** válasza:
100%

#7


Az Kemmerich döntése volt, mert szégyenként érte meg, hogy az AfD szavazatival nyert, és provokációnak tartotta.


Ez inkább arra hasonlít, amikor Torgyán visszaléptette a kisgazda jelölteket a fidesz javára. Csak Orbán akkor a "Párizs megér egy misét" elvett vallotta, mert annyira vágyott a hatalomra

2021. jan. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
40%
Teljesen jogosan! A Linkét már évek óta figyelik, nem értem a társadalomra veszélyes AfD-vel miért várták eddig.
2021. jan. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!