Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hogy van az hogy a szittya...

Hogy van az hogy a szittya turulvérű magyar nép már lassan fél éve tűri a kijárási korlátozást, a haladó fejledt nyugati hollandok meg már másnap fellázadnak a korlátozás ellen amint meghozták náluk?

Figyelt kérdés
Bocsánat a provokatív jelzőkért, csak így próbálom érzékeltetni a különböző néplelkületet, amit mindkét politikai oldal előszeretettel hangsúlyoz itthon, természetesen azzal az előjellel, ami a saját ideológiájának, és érdekeinek megfelel.

2021. jan. 26. 23:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
77%
Mert a magyarok meg vannak félemlítve a napi rémhírekkel.
2021. jan. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
62%

És mert a magyarok többsége a fősodratú médiából tájékozódik, azaz tudatlan.


Azt hiszik, hogy az oltással minden el lesz intézve.


Respekt a hollandoknak!

2021. jan. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem nálunk eleinte azért nem tiltakozott senki mert mentek a hírek hogy máshol még rosszabb. Ami általában nem volt igaz, de nehezen lehetett utánanézni.
2021. jan. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
100%
Nekem ismerőseim élnek kinn külföldön és ha hiszitek, ha nem, de rosszabb a helyzet, mint nálunk. Ott gyakorlatilag (pl. Berliben) minden zárva van a patikán és az élelmiszerbolton kívül... Ezt pont, hogy nem akarhatjuk. Én maximálisan megértem egyébként, hogy ebből már az embereknek elege van, mert hát... lássuk be, mind mentálisan, mind fizikailag nagyon rossz hatással van ez ránk, mindenkire. Tehát valamit tényleg kéne csinálni, legalább pénzzel valahogyan segíteni pl. a vendéglátóiparban dolgozókat, mert ez hosszan így tényleg nem mehet. Nem halhat éhen csöndben a nép... :( De azt is sajnos el kell ismerni (remélem, ezért senki nem fog megkövezni), hogy vírus igenis baj. Azt felejtsük el, hogy ez csak az idősekre, meg a krónikus betegekre veszélyes. Nekem volt olyan ismerősöm, huszonéves, akinek semmi komolyabb baja nem volt, de úgy megszenvedte ezt a szart (már bocsánat), hogy egy hónapig nem tudott belőle kilábalni és ráadásul mindenféle szövődménye is lett. :( Úgyhogy valahogy ki kell tartani... illetve inkább valami félmegoldást legalább találni, mert ez így valóban nagyon gáz... :/
2021. jan. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
82%
Hát igen most már bekeményítettek mert terjed a mutáció. De szerintem itt is kellene még egy kicsit alakítani, hogy amit lehet vásárlást, ügyintézést telefonon emailben intézzünk, ne a városokban keresztül kasul, sorban állva, tömörülve. És nagyon komolyan kellene venni a zsúfoltság elkerülését, tehát hogy ami kinyit, ott ne legyen zsúfoltság, ami eddig is nyitva volt ott is mindenhol csökkenteni a tömeget. Most a kint sorban állás se túl jó megoldás, mivel az olaszoknál tavasszal abszolút nem vált be, és ott meg szétfagynak az emberek sorban állás közben, az sem jó.
2021. jan. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
52%
Nemtudom nagyon gazak vagyunk hogy hagyjuk.. ha lenne vmi lazadas en biztos mennek. Ugyse tiszteli mar senki ezt a sz@r alkalmatlan kormanyt meg a nyomorult vityat. Mi vagyunk tobben, nekunk kene zsarolni oket nem forditva..
2021. jan. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
64%
Régen a magyar is rebellis nép volt, de '56, a rendszerváltás után pedig képlékeny munkahelyek (ha politizálsz, kiteszik a szűrödet) befogták az emberek száját.
2021. jan. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 LaudeturJesusChristzs ***** válasza:
Bezzeg ha itt tényleg ősmagyarok élnének, futna olyat Orbán, hogy attól megrettenve lemondana a hatalomról Vlagyimirovics még aznap, de még kimdzsongun is Koreában!
nov. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!