Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az tényleg igaz, vagy kamu,...

Az tényleg igaz, vagy kamu, hogy "Amerikában pár éven belül fehér kisebbség lesz"?

Figyelt kérdés

Egy egyetemi tanár IS, Nógrádi hangoztatja ezt, de nincsen egyedül.

De elsősorban az újszülöttekre gondolnak.



2021. febr. 4. 18:55
1 2 3 4
 11/35 Sunshinedoll ***** válasza:
23%
Ez miért probléma amúgy, ha a fehér kisebbség lesz? Csak nem máshogy bánunk a kisebbséggel?
2021. febr. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 Sunshinedoll ***** válasza:
66%
#10 a latinok társadalmilag nem minősülnek fehérnek Amerikában.
2021. febr. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
20%

A demográfiai adatok arra engednek következtetni, hogy 20 éven belül.

A fehérek nem szaporodnak megfelelően a részarányuk fenntartásához, és ha Bidenék erősítik a migrációt akkor akár 10-20 éven belül színes bőrű többség lesz.


De Nógrádi sosem mondott olyat hogy pár éven belül!!!

2021. febr. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
82%

#10


A magyarban szerintem nem szerencsés a latino kifejezés használata főleg ha ragozod is, mivel félreérthető


Szerencsésebb lenne, úgy hogy latino-k, ha mindenképp használni kell. Valójában a magyar a mesztic szót használja az európai - indián kevrékre.

2021. febr. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
76%
Hát ez az hogy hivatalosan lehetnek kisebbségnek de sok latinó fehérebb mint egy strandolni szerető fehér és ők (latino)növekednek igazán számarányban.feketék szaporábbak ugyan a fehéreknél de nem jelentősen és bőven 20%alatt vannak jelenleg.ázsiaiak Kaliforniában jelentős számban vannak de ők természetes úton fogynak
2021. febr. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
55%
14 hogy mi??? Latin-Amerika helyett akkor mesztic-Amerika ???
2021. febr. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:

#11-es személyében megvan az első libsi.

Taps taps.


Amúgy meg ne engem vagy a kommentelőket kérdezd. Amerikában van az, hogy a spanyol(ajkúakat) mexikóiakat stb külön rasszba sorolják.


szal kapd be.

2021. febr. 4. 20:29
 18/35 anonim ***** válasza:
87%

#16


Húha! Ez kemény!


Tudod te egyáltalán, hogy latin Amerikát miért hívják így.


És mit jelent angolul a "latino" kifejezés?


Úgy tűnik nagyon nem! Sürgősen gazdagítsd a műveltségedet, mielőtt másokat leckéztetsz nyilvánosan!!!!


Amúgy pont ezért mondtam: mert a műveletlenek félreértik!

2021. febr. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
16%
18 már hogyne tudnám. Te eldöntötted hogy nem tudom,hát ez van.sok időm viszont nincs bizonygatni.az meg hogy ki mit ért félre,gondol tovább tesz hozzá vagy elvesz...azt nem követem
2021. febr. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:
:D
2021. febr. 4. 20:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!