Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek melyik opció lesz ?

Szerintetek melyik opció lesz ?

Figyelt kérdés
Oltáshoz fogják kötni az utazást meg a munkavállalást meg ilyeneket vagy csak max a szórakozási lehetőségeket ? Vagy nem lesz ilyen ? Ti mit gondoltok erről ?

2021. febr. 20. 15:42
A kérdező szavazást indított:
Igen
Lesznek olyan területek ahol igen
Nem
36 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
Bizonyos országokban igen másokban meg nem.
2021. febr. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Munkavállalást nem hiszem, mert kell a rabszolga, de a szórakozás valószínű, vendéglátó helyeken meg gondolom rajtaütésszerű ellenőrzés lesz. Utazás után meg gondolom tíz nap karantén, vagy 2 negatív teszt, vagy oltás. De amúgy nem csodálkoznék, ha csak nálunk vezetnék ezeket be. Máshol nem hagynák szó nélkül az emberek.
2021. febr. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem az összes mostani kormány és COVID fasiszta politikus hamarosan lógni fog. Addig feszítik a húrt, amíg el nem pattan, onnan már világszinten nem lesz visszaút.
2021. febr. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát idén biztos nem fogják. Ahogy néztem, hogyha én mennék oltásra olyan szeptember - december között kaphatnám meg az oltást, akkor lennék rá jogosult - ergo akkor nyáron ki se mozdulhassak, mert nincs elég vakcina? Ezt a korlátozást csak akkor tudják megvalósítani, ha rendelkezésre áll annyi mennyiség, hogy bárki bármikor beolthassa magát.
2021. febr. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
#4 itthon simán meg lehet úgy is csinálni, nem lenne ellenállás nagyon 😀
2021. febr. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
5: Elég nagy ellenállás lenne, hiszen nem kapnák meg az emberek az oltást, mert nincs elég és mire oda jutnának, hogy megkapják azok kapják megint, akiket elsőnek oltottak, hiszen lejár a védettség.... :)
2021. febr. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
Az utóbbi pár évtizedben mennyi mindent meg lehetett itt csinálni felháborodás nélkül, főleg az elmúlt 10 évben, szerintem nem lenne nagy tüntetés ebből sem sajnos.
2021. febr. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
62%
Előbb utóbb mindent az oltáshoz fognak kötni a virusrettego buta emberek miatt
2021. márc. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#3, rendes kötélből legalább csak egy martózcsomót kötötték-e már?


A kis pötsöd fog neked lógni, nem más! 😁

2021. ápr. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!