Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Vajon ki hozta létre a koronav...

Vajon ki hozta létre a koronavírust?

Figyelt kérdés

2021. febr. 26. 12:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
44%

9 Nyilvánvaló hogy nagy részét az infóknak az amerikaiak jó pár hónappal ezelőtt már összerakták, ezért is léptek ki a WHO-ból, mert hatalmas falazás ment-megy a kínaiaknak. "


Trump nem tudta, mert nem mondták neki, hogy a Deep State fejlesztette ki, nem egyedül kína

2021. febr. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Érdekes, hogy itt a Koronavírus még speciálisan mutálódik is...

Mikor a H1N1-volt a meg a MERS meg még mit tudom én mi azok nem mutálódtak... Azokat sikerült egyből jól megfékezni...

2021. febr. 26. 17:18
 13/18 anonim ***** válasza:
45%

esély szerint:


USA: 90%


Kína: 10%


természetes eredetű: 0%

2021. febr. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
86%

"Érdekes, hogy itt a Koronavírus még speciálisan mutálódik is...


Mikor a H1N1-volt a meg a MERS meg még mit tudom én mi azok nem mutálódtak... Azokat sikerült egyből jól megfékezni..."

Ezek klasszikus zoonózisok voltak, amikor is egy hordozóról egy köztigazdán keresztül jutott az emberre a vírus. A SARS1-nél a cibetmacska, a MERS-nél a teve volt a köztigazda. Ezekben mutálódott annyira a vírus, hogy "átugorhatott" az emberi populációba. A mai génszekvenálási technológiával még azt is megmondják, melyik barlangban volt az a denevér ami elindította az egészet. A COVID-nál eddig nem találtak semmilyen köztigazdát, pedig rajta vannak rendesen a tudósok. A COVID-nál a számítások szerint a mostani elterjedésnél, kéthetente számíthatunk egy olyan újabb mutációra, ami jelentősnek számít. 100millió ember emberenként több száz milliárd vírus replikálás a COVID-nál, a SARS1-nél meg volt pár ezer fertőzés, amit el is izoláltak. Matematikailag is több ezerszeres valószínűséggel alakul ki a COVID mutáció.

2021. febr. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem ez eleve itt is volt mindvégig csak a fsz sem nézte meg laborban hogy egy köhögő beteget még is mi a fene fertőzte meg. Orvos kiírta munkából és otthon kiheverte ha meg rosszul lett vissza ment és kapott más kezelést a felülfertőzésre. Most is ugyan ez az eljárás csak cirkuszt csinálnak belőle
2021. febr. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

"Mikor a H1N1-volt a meg a MERS meg még mit tudom én mi azok nem mutálódtak... Azokat sikerült egyből jól megfékezni..."


Mutálódni csak szerves környezetben, tehát a gazdatestben tud csak a vírus. Szóval amit időben megfékeznek, az nem fog tudni mutálódni

2021. febr. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Megint mennyi agytröszt
2021. febr. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
45%
Elszabadult és ez a virus nagyon sok hibával replikálja magát ezért mutálódik gyorsabban. Viszont lehet benne valami, hogy mesterségesen túrbózták fel ezt a mostani korona virust, ugyanis más korona virus törzsekről ismert, hogy 70 éve légúti megbetegedéseket okoznak. A hüléses megbetegedések 0-5%-ért voltak felelősek. De ez nagyon hirtelen lett ennyire fertőző.
2021. márc. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!