Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Thaiföldön nincs koronavírus...

Thaiföldön nincs koronavírus elleni oltás?

Figyelt kérdés
Lehet rossz kategóriába írtam, akkor bocsánat. Ma ráakadtam a youtubeon az Ázsiában szakadtam csatorna egyik videójára. Olvasgattam a kommenteket. A doki aki a csatornát csinálja, nagyon "ajnározza" a koronavírus elleni oltásokat. Megkérdezték hogy melyikkel oltatta be magát? Azt válaszolta, Tahaiföldön még nincs oltás. Ez igaz? Utána próbáltam nézni, hogy ez igaz-e, de nem találtam erre vonatkozóan semmit sem, de lehet az én figyelmem kerülte el. Mondjuk azt nem értem, hogy miért ágall annyira az oltások mellett, és vakcina ellenesnek állítja be azokat, akiknek kétségeik vannak, bizonytalanok, vagy csupán úgy döntöttek, nem fognak oltatni. Ráadásul úgy, hogy azt mondja, Thaiföldön még nincs oltás. Tehát azt sem tudja, hogy ott hogyan viszonyulnának az emberek az oltáshoz.
2021. febr. 28. 22:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Van az astra zeneca, meg valami nevenincs 50%-os kínai.
2021. febr. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt mondta illetve írta a kérdésre hogy beoltatta-e magát, és melyikkel, hogy Thaiföldön még nincs oltás.
2021. febr. 28. 23:10
 3/3 anonim válasza:
Hát azóta 75%os az oltottság.
2021. dec. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!