Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Reális szerintetek a covid...

Reális szerintetek a covid statisztika?

Figyelt kérdés

[link]


ezt az oldalt szoktam nézni, de lényegében mindegy is.


Én valahogy nem tudom elhinni, hogy egy túlzsúfolt, világ legszegényebb országa szintű bangladesben ugyan annyi covid fertőzött, és fele annyi halott van, mint Magyarországon. És azért itt midenki maszkot visel boltokban, tömegközlekedséen stb. Ott meg nem is érdekli őket.


De rengeteg ilyen ország van még a listán



2021. márc. 20. 08:05
A kérdező szavazást indított:
reális
kamu, csalnak a számokkal a 3. világbeli országok
33 szavazat
1 2 3
 1/24 molnarmarcell21 ***** válasza:
63%
Nem kell mindjárt csalást kiáltani és lesüllyedni a konteósok szintjére. Nézd meg a tesztek számát is és megvilágosodsz :)
2021. márc. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Fsms ***** válasza:
76%

Valamilyen megbízhatósággal igen, a szint messze nem 100%-k. Gondolj egy polgárháborús, katasztrófa övezetre, vagy Indiára, ahol azt sem tudják, mekkora a pontos népesség.

Sokan átestek rajta, de nincsenek benne, illetve a halálozási adatokat is sok ország más megközelítésben adja meg.

Szóval ha nagyságrendileg jó, illetve a trend látszik belőle akkor már elégedettek lehetünk.

2021. márc. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
66%
Nem a 3. világbeli országok csalnak, hanem az európai országok. Szándékosan úgy használják a PCR teszteket, hogy minél több fals pozitív eredmény legyen. A halottak közé mindenkit beleszámítanak, akinek a halála előtt valaha volt pozitív covid-tesztje, akkor is, ha annak semmi köze a halálához. Ezenkívül több, egymástól független forrásból hallottam olyat (igaz, hogy csak Magyarországról, de ki tudja, lehet, hogy máshol is csinálják), hogy a covid-osztályra fektetnek olyan betegeket, akiknek egész más bajuk van, hogy hátha még a haláluk előtt megfertőződnek, és akkor beírhatják covid-áldozatnak.
2021. márc. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
22%
Itt még valójában annál is kevesebb van.
2021. márc. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
75%

Hiába pontoztátok le az 1-est, neki van igaza.

Azokban az országokban annyira elmaradott az egészségügy, hogy nem tudják ki mitől halt meg.

2021. márc. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Nincs reális covid statisztika, mit hogy az országok nem közölnek valós adatokat.


Az elhunytakat teljesen másképpen sorolják vagy nem sorolják az áldozatok közé, a fertőzöttek valós számáról nincs is adat.

A tesztek mennyisége sem azonos. Messze nem.


Ha rossz a mintavétel, hülyeség az eredmény. Ez esetben ez súlyozottan igaz.

2021. márc. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
91%

Nyilván a nagyon elmaradott országokkal felesleges magunkat összemérni.


Én azt tippelem, hogy a magyar adat körülbelül helytálló, talán ennél egy kicsit több halott van, de nem hinném, hogy sokkal.

2021. márc. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
54%
Kamu. De nem ők csalnak hanem mi, tulozzuk a számokat.
2021. márc. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Az hogy nálunk több mint 500 ezer pozitív esetet regisztráltak, az azt jelenti, hogy ennyi PCR teszt lett pozitív. Mivel vannak olyan emberek, akik sajnos többször is elkapták a vírust.
2021. márc. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
34%

@3

Hazugság.

Az és csak az számít covid halottak, akiknél az orvosok azt állapítják meg haláloknak.

Nem fektetnek nem covidosokat covid osztályra, pláne nem ilyen okból. Max. ha valakinek hibás lett a tesztje.

A PCR teszteket nem lehet "úgy használni".

Ja, és én valóban kórházban dolgozom, nem úgy mint, te és a konteós haverjaid, illetve a kitalált ismerőseid.

Válaszodat jelentettem, remélhetőleg törlik.

Az álhírterjesztést a törvény bünteti.

Kérdező: tesztek száma.

2021. márc. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!