Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Elképzelhető, hogy Romániában...

Elképzelhető, hogy Romániában azért fújták fel a vírusos statisztikákat, mert több EU-s pénzt remélnek ettől?

Figyelt kérdés
Tehát lehet, ha Románia átállt a koronavírus oldalára, mert az EU-s mentőcsomagból az kap többet, aki rosszul kezelte a járványt? Ezért teszik módszeresen tönkre a gazdaságukat és jelentenek napról napra 500+ megbetegedettet?

2020. júl. 13. 08:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%
Lehet Románia nem hazudik a fertőzöttek számát illetően?
2020. júl. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Én Romániában élek.

Csak annyit mondok ezzel kapcsolatban, hogy most még annyira se menj kórházba, mint eddig, mert ha nem kaptad el, akkor ott gondolkodnak róla, hogy elkapd...

2020. júl. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
87%

Ezt bármelyik ország megteheti,csak többet kell hozzá tesztelni.A kettes mond valami igazat,én pont emiatt támigatom a nem súlyos esetek kórházból hazaküldêsét,mert biztos vagyok benne,hogy otthon nagyobb biztonságban van az ember.

Ráadásul az ilyen alapon való pénz itélés szándékos az EU részéről,így könnyen lehet hergelni az országokat egymás ellen,főleg a v4- eket,mert azok nagyon a begyükbe vannak Brüsszelnek.

Oszd meg és uralkodj....

2020. júl. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

#3/3

Romániábam összesen eddig 800 000 tesztet végeztek. Magyarországon 300 000-et. Tehát Romániában 1 főre kb. 1,5x annyi teszt jut, mint Magyarországon. Ha Magyarországon is 1,5x ennyit tesztelnének, akkor itt is napi 6 helyett napi 300 megbetegedett lenne?

2020. júl. 13. 10:53
 5/22 anonim ***** válasza:
56%

Talan az sem artana ha azt is leirnak hogy a napi 500 fertozott mind egy oregotthont jelent, akiket az ott dolgozok fertoztek meg.

A mento orankent elmegy a lakasunk elott, de ennyi baleset nincs sehol.

2020. júl. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
26%
Nem. Nem. Nem. Minden elképzelhető, és ez is. Románia tisztességes és becsületes emberek hazája, persze Magyarország is. Én hiszek a híreknek, elhiszem hogy gáz van ott, mivel egy szegény ország és Olaszországból sokan jöttek haza. Lehet tévedek, de én hiszek Románia tisztességes eljáráshoz kapcsolódó kategóriák műszaki cikk elektronika Debrecen egy csodálatos elme egy igazi nő.
2020. júl. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Romániaba majdnem minden nyugaton dolgozó munkás hazament, ezenkívül jogilag nem volt lehetséges a karantén ami miatt ki kellett engedni az összes beteget kórházakból, házi karanténból. Plusszba romániába nem igazán ért véget az első hullám és úgy oldották fel a dolgokat mert a nép lazong.
2020. júl. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Nem képzelhető el, nem fújták fel. Ott annyi a fertőzött (sőt, feltehetően a tízszerese, ahogy másutt is).
2020. júl. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
43%
Igen, ezért csinálják. Volt olyan ismerősöm, akinek fizettek 2000 lejt ha engedi hogy beírják, hogy az anyja covidban halt meg.
2020. júl. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
20%

Persze persze. Mindenkinek van ilyen 2000 lejes ismerose, es itt vege is van a mesenek.

Szemelyesen senki se vallalja, bizonyitek sincs ra, es penz aztan vegkepp nincs egy omladozo egeszsegugyben...

2020. júl. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!