Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a meglátásod ezzel kapcsola...

Mi a meglátásod ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=IdiogWP-oRE&feature=search


FIGYELEM!!!

5:15-TŐL ÉRDEKEL A TÉMA CSAK!!!! AMIT ELŐTTE MOND AZ NEM ÉRDEKEL, ÉS NEM ARRÓL KÉRDEZEK, EZÉRT KÉRLEK AMI 5:15 ELŐTT HANGZIK EL ARRA NE REAGÁLJ!

KÖSZÖNÖM!


A kérdéshez kapcsolódik:

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__107..

A kommenteket is olvasd!


2010. aug. 19. 19:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Kissé demagóg az érvelés, fittyet hány minden történelmi sérelemre, valamint úgy állítja be a magyarságot, hogy mintegy testvérei vagyunk az orosz és török nemzetnek, ami tulajdonképpen nettó hülyeség.

A másik, hogy úgy állítja be ezen országok helyzetét, mintha Magyarország számár az egyetlen kiút (honnan is?) csakis az ezekkel való szoros együttműködés lenne.

2010. aug. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

orosz és török... hümhümhüm...


végülis van benne ráció. a törökökkel már egész jól elvoltunk egyszer 150 évig.

majd mondjuk elhagyogatjuk a déli harangszót, szép gesztus lenne, meg kivesszük a kötelező irodalomból az egri csillagokat...

2010. aug. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

1100 évig a nyugat csak elvett és kihasznált minket, míg a török tovább akart volna haladni, és nem mi voltunk a cél.

A török nem kényszerített ránk hiteleket(iszlámban tilos a kamat), míg a nyugat most is ezen keresztül tart rabszolgaságba. Szanyiszló ezt akarja mondani.

2010. aug. 19. 21:33
 4/12 anonim ***** válasza:

Az én véleményem az hogy csak is magunkban bízhatunk.

Vizsgáljuk meg a dolgokat egy kicsit alaposabban...

Oroszok: Akkora nacionalisták mint az állat, ezek arra várnak, hogy fél Európát bekebelezzék.

Nem hiszek az orosz-magyar rokonságban, elég nagy baromság azok után hogy szlávok (pánszláv birodalmat akartak csinálni anno), sőt előszeretettel gyilkoltak minket az elmúlt 2-300 év alatt.

Törökök: a velük való rokoni kapcsolatról már halottam, és szerintem van is alapja. De azért gondolkozzunk reálisan! A mai világban nem az számít hogy 2000 éve ősein együtt lovagoltak a pusztában hanem az érdekek.

(még írok egy kicsit többet, csak már lerohad az ujjam...)

2010. aug. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

(folytatom...)

És mit nyernénk ha a mocskos európai civilizáció megbukna?

A forgatókönyv nyilván az hogy teret kap az iszlám. Talán még pocsékabb lenne a mostani állapotnál. És nagyon jól lekonzerválná a társadalmunkat középkori állapotokra.

Magyarul:

-nőknek semmi joga (engem szerencsére nem érintene :D )

-semmi testiség (még bikinis csajokat se látnánk, az pedig elég gáz lenne :'( )

-elvesztenénk a vallásszabadságunkat, vagyis inkább rákényszerítenének az iszlámra

Talán ami jobb lenne:

-nem fertőzne a liberalizmus tovább

-és a bankok nem fosztanának ki minket (iszlámban nincs kamat)

De azért nekem jobban bejön Európa mint "Eurarábia".

2010. aug. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Végül hozzátenném, hogy meg kéne próbálni függetleníteni magunkat mindentől, és egy idő után semlegessé válni (mint Svájc).

Egész Európa csak kihasznált minket, mások szerintetek nem fognak minket ha hozzájuk fordulunk (oroszok, törökök)?

Meg vannak a lehetőségeink, hogy ne legyünk ráutalva semmilyen más nemzetre, vagy érdekszférára.

Szeged és Makó környékén olyan földgázmezőink vannak ami 100 évre elég lenne.

A Börzsöny tele van arannyal (Kár hogy most a kanadaiak termelik ki)

Magyarország geológiailag nagyon aktív, pár száz méter mélyen fortyog a víz. Megújuló és hatékony energiaforrás lehetne a geotermikus erőművekre (kár hogy a hülye vezetőink inkább a drága orosz gázt részesítik előnyben).

Európában itt van a legnagyobb édesvízkészlet (kár hogy az EU hamarosan adót vet ki az ivóvízre).

Tele vagyunk termékeny földekkel (Sajnos csak pár évig lesz a miénk mert jön a földmoratórium).

Össze kéne szednünk magunkat, és a vezetőket is le kéne már cserélni mert ami az utóbbi 500 évben történt az nagy szívás volt.

2010. aug. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

-nőknek semmi joga (engem szerencsére nem érintene :D )

És ha erről kiderülne, hogy sztereotípia?

-semmi testiség (még bikinis csajokat se látnánk, az pedig elég gáz lenne :'( )

Azért ez elég gáz, hogy csak ezért az utódaid szabadságát kockáztatod.

-elvesztenénk a vallásszabadságunkat, vagyis inkább rákényszerítenének az iszlámra.

Nincs kényszer a hitben, ez a koránban is benne van.

2010. aug. 19. 23:38
 8/12 anonim ***** válasza:
Demagóg.
2010. aug. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"1100 évig a nyugat csak elvett és kihasznált minket, míg a török tovább akart volna haladni, és nem mi voltunk a cél."


Elnézést, de a keresztény mivoltunk nem engedte. Ha a muszlimok a Német-római Birodalmat elfoglalták volna, akkor mi lett volna szerinted Pápai-Állammal? Most persze a botrányok után mindenki jót röhögött volna, de ha az Egyházat szétcincálták volna, a királyi hatalom (mivel a kora újkorig a kereszténységen alapult) káosz lenne. Ma inkább van lengyel-magyar barátság van erősödőben, mivel ott a kereszténység és a történelem nagyobb kapocs, mint a turul.


"A török nem kényszerített ránk hiteleket(iszlámban tilos a kamat), míg a nyugat most is ezen keresztül tart rabszolgaságba. Szanyiszló ezt akarja mondani."


Azért a jelenkort és a az újkort nehéz összehasonlítani.

2010. aug. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én régebben bírtam nagyon a Szaniszlót, egészen addig amíg tényleg külpolitikával foglalkozott a műsorában és nem a trianoni síránkozása. Ne értsetek félre, én is sajnálom trianont, de amit ez az ürge állít az nevetséges. Kezdve azzal, hogy az ország a világ szívcsakrája és aki uralja azé a világ: sokszor uralták már Magyarországot, de úgy emlékszem egyik sem volt a világ ura. Állandóan költőket hív meg szakértőnek és együtt nyomatják a vágyálmaikat. Már ha eljönnek hozzá. Mostanában senki sem megy hozzá, mert senki nem akarja lejáratni magát, inkább magában mormolja a hülyeségeit. Egyetlen kompetens vendége Nógrádi György volt, aki érti és tudja is hogy mit beszél.

A másik: tegnapelőtt 22:33 annyi téveszmét hordasz össze, hogy még olvasni is rossz.

- "Szeged és Makó környékén olyan földgázmezőink vannak ami 100 évre elég lenne" Én úgy tudom, hogy az a mező egyáltalán nem jelentős és a kitermelése sem lenne gazdaságos

- "Magyarország geológiailag nagyon aktív, pár száz méter mélyen fortyog a víz. Megújuló és hatékony energiaforrás lehetne a geotermikus erőművekre" Ez sem felel meg a valóságnak! Tényleg igaz, hogy Mo-n rendkívül sok "aktív" hely van, DE! ezek erőműnek alkalmatlanok!

- "Tele vagyunk termékeny földekkel" Ez is igaz! DE! a 21. század nem az agrárszektoré, abból nem lehet megélni, se országként, se egyénként! Vagy te megveszed kétszeres áron a magyar terméket? Ugyanis ha olcsóbban adná a gazda, akkor ő nem élne meg. Viszont ilyen áron még az is jobban megéri, ha mondjuk Dél-amerikából hozatjuk be.

2010. aug. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!