Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Van közületek valaki, aki a...

Van közületek valaki, aki a zsidó-arab konfliktussal kapcsolatban úgy gondolja, Izraelnek van igaza?

Figyelt kérdés
Mert ahány embert erről hallottam beszélni, mind az araboknak adtak igazat.
2011. aug. 1. 20:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim ***** válasza:
Sajnos én nem nagyon ismerem az okát, hogy miért utálják egymást. Nem tartozom a zsidó gyűlölő, megszálott xyz -sek közé, de azok alapján, amit hallottam, az araboknak adok igazat. Majd utána nézek. De elmesélheted, ha gondolod.
2011. aug. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, nincs kedvem most sokat gépelni, de linket mutatni tudok:


[link]

2011. aug. 1. 21:00
 3/73 anonim ***** válasza:
15%
talán azért,mert nekik van igazuk.
2011. aug. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/73 anonim ***** válasza:
Nincs
2011. aug. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/73 anonim ***** válasza:
57%
Már önmagában az undorító, hogy választott nép címszó alatt gyilkolásznak. Ennek ellenére nem kell mindenkit elítélni.
2011. aug. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/73 anonim ***** válasza:
67%

Én is az araboknak adok igazat! Az a legjobb, amikor óvodák mellől lőnek ki rakétákat izraeli telepekre és utána a válaszcsapásnál tudnak sírni a liberális nyugati médiában, hogy ezek a szemét zsidók gyerekeket ölnek. Őket persze nem érdekli, mert olyan fanatikusan vallásosak, hogy biztosak benne, hogy a gyerekeknek még jót is tettek - hisz Allahhoz jut - azzal, hogy célpontnak használják őket. Az is jó módszer, amikor ártatlan - sokszor az állítólagos palesztínokkal szimpatizáló - emberekkel teli buszokat robbantgatnak. A legjobb példa erre, amikor az olasz palesztín aktivistát épp a szalafisták nyírták ki Gázában. A palesztín nép pedig a hidegháború terméke olyan nincs. Ott arabok élnek!

Idézet a Trau címû holland lap 1977. március 31-i számából, ebben nyilatkozott Záhir Muhszein, a Palesztinai Felszabadítási Szervezet végrehajtó bizottságának tagja.


„A palesztin nép nem létezik. A palesztin állam megalakítása számunkra csak eszköz, hogy az arab egység kedvéért fokozzuk Izrael állama ellen a harcunkat. A valóságban ma nincs különbség jordánok, palesztinok, szírek és libanoniak között. Ma csakis politikai és taktikai okokból beszélünk a palesztin nép létezésérõl, lévén az arab

nemzeti érdekek azt követelik, hogy a cionizmussal szemben mutassuk be egy ’palesztin nép’ létezését.”

2011. aug. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/73 A kérdező kommentje:
Utolsó, nekem az írásod alapján úgy tűnik, pont Izraelnek adsz igazat.
2011. aug. 1. 21:11
 8/73 anonim válasza:
34%
Én a zsidóknak adok igazat! Nem árulom el a saját vallásom!
2011. aug. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/73 anonim ***** válasza:
2011. aug. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 anonim ***** válasza:
34%

Egyiknek sincs igaza.

Kár, hogy túl nagy hatalmak, plusz a zsidóknak nagy a befolyása a világpolitikában, pedig jobb lenne a világ nélkülük.

2011. aug. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!