Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Emberek, akik az amerikai...

Emberek, akik az amerikai elnökválasztáskor Bident "támogatták", mi most a véleményetek róla? Az első 3 hónap mennyire igazolta ellenfele feletti képességeit?

Figyelt kérdés

2021. márc. 28. 22:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Elégedett vagyok vele, az USA visszalépett a párizsi klímaegyezménybe, már ezért érdemes volt megválasztani.
2021. márc. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
15%
Meg van Amerika? Tik-tak ... mar nem sokaig!
2021. márc. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Trumpnak voltak képességei a populizmuson kívül? Nem hinném.
2021. márc. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%
Egy magyar állampolgár mennyiben tudja támogatni bármelyik amerikai elnökjelöltet? Nem is szavazhat rá!
2021. márc. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%

Elkezdte visszaépíteni az USA hagyományos szövetségesi rendszerét és nemzetközi szerepvállalását az elődje bezárkózás politikája helyett.

Persze ez járhat konfliktusokkal akár háborúval is a jövőben, de ha az USA nincs a porondon, akkor Kína nagyon szívesen átveszi a szerepét, csak abban nem lesz semmi köszönet.

A legnagyobb ellenzői is csak annyit tudnak felhozni ellene, hogy egyszer elesett a lépcsőn és lányos zavarában megpróbált felpattanni, amitől csak esett egy még nagyobbat.

Hogy milyen elnök lesz, azt majd meglátjuk. Szerintem semmi világmegváltót nem fog tenni, de az ellenkezőjét sem.

2021. márc. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
61%
Biden ért ahhoz, amit csinál, és eddig úgy tűnik, jól is csinálja.
2021. márc. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%
Mihez s tova Trump még Európával is belekezdett volna egy kereskedelmi háborúba, érdekemben állt, hogy Biden legyen az elnök és eddig jónak tartom a döntésemet.
2021. márc. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
#4-es. Ezért is tettem idézőjelbe.
2021. márc. 29. 00:12
 9/13 anonim ***** válasza:
33%

Én megmondom mi bajom Bidennel, és miért volt szimpi Trump.

Biden egy számomra rendkívül irritáló csoport, az SJW-k oldalán áll. Én gyűlölöm ezeket a LMBTQ-jogi, feminista, BLM, antifa irányzatokat, és Biden pártolja ezeket. Undorítónak tartom, hogy egy transznemű beteg embert választott egészségügyi miniszterhelyettesnek, ilyen pozícióba szerintem elvárás kellene, hogy legyen a normális megjelenés, nem tetszik, hogy az abnormalitást díjazza.


Trump meg pont szálka volt ezek az elmebeteg libsiknek a szemében, egy anti-PC miniszterlenök, aki leszarja, hogy te nő vagy, ha egyenjogúságot akarsz megkapod, és kimeri mondani, hogy a töke tele van az illegális bevándorlókkal, és röhög rajtad, ha ezen betriggerelődsz, és kirekesztőnek bélyegzed.

2021. márc. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
3%
Biden USA valaha volt legjobb elnöke, Trump egy buta ökör volt, kilépett a klímaegyezményből, pedig az egy csodálatos dolog! Annál jobb nincs mint az! Végre újra van szólásszabadság. Biden Kínát is támogatja! <3 Csodálatos EMBER így nagybetűvel!
2021. márc. 29. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!