Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Milyen meghasonlás létezik...

Milyen meghasonlás létezik azoknál a jobboldaliaknál, akik a zsidókkal szemben a palesztinokat támogatják?

Figyelt kérdés

Én sem szeretem annyira a zsidókat, de soha nem értettem, hogy a zsidókat nem szerető magyarok/mások egy elég tetemes része tüntet az arabok jogaiért. Jó, meglehet, hogy 1967-ben Izrael elfoglalta Gázát, Ciszjordániát, a Golán-fensikot és Kelet-Jeruzsálemet, de sokan elfelejtik az előzményt, vagyis azt, hogy az arabok indították el a háborút. Erre jönnek azzal, hogy Izrael területét a zsidók az araboktól szakították el a franciák és angolok segítségével, de az arabok mégis mi a büdös francot keresnek ott, ahol a Biblia Izrael területét említik?


Nem szeretem a zsidókat, de az a terület a történelem, a Biblia, a Korán, a Tóra szerint is a zsidókké, akkor meg miért nyalni annyira az arabokat? Nem szeretem a zsidókat, de velük legalább lehet együttműködni, velük azért közös a kultúránk eredete, míg az arabok eredete a kecske b*, amit Mohamed megspékelt egy saját vallással, aminek megalapításához a zsidó és keresztény vallásokból merített. Emellett a zsidók tudtommal nem tervezik az egész világ meghódítását, erőszakos áttérítését, ahogy azt a b* arabok teszik.


Mondjuk úgy, hogy nem szeretem a zsidókat, de nem is utálom őket. Az arabokat utálom, pl. a japánokat, kínaiakat, koreaiakat szeretem, emellett radikális jobboldalinak tartom magam, még ha hasonló identitású jobboldaliak gyakran mondják rám, hogy zsidó bérenc, bár soha nem közösködtem a zsidókkal.


2021. márc. 31. 21:08
 1/7 A kérdező kommentje:

A keresztényeknek sokkal jobb, amíg van arrafelé egy olyan ország, amelyikkel lehet együttműködni a köcsög arabok ellen. Szerintem a kereszténységnek segítenie kéne a zsidókat abban, hogy arról a területről elpicsázzák az arabokat, és fővárosává tennie az egész Jeruzsálemet.


Izrael egész területe a zsidókké, (nagy) Magyarország területe pedig a magyarokké.

2021. márc. 31. 21:10
 2/7 Sunshinedoll ***** válasza:
44%

Három bekezdést azzal kezdtél finoman, hogy antiszemita vagy lol. Aztán meg folytattad mindhárom bekezdést azzal, hogy kifejtetted részletesebben, hogy iszlamofób is vagy.


Egyéb? :D

2021. márc. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
beragadt a "k", de kiakasztottam, azaz zsidóké*, magyaroké* akart lenni.
2021. márc. 31. 21:11
 4/7 Sunshinedoll ***** válasza:
0%
Tehát akkor szerintem mondhatjuk, hogy neonáci vagy.
2021. márc. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
@2: Ha a zsidók nem szeretete, nem gyűlölete a fejedben azt jelenti, hogy antiszemita vagyok, ám legyen igazad.
2021. márc. 31. 21:13
 6/7 A kérdező kommentje:
@2: mondjuk a zsidó gyűlölő jobboldali radikálisok ezt a nem gyűlölöm, nem szeretem kijelentésemre azt mondják, hogy zsidó imádó vagy zsidó ügynök vagyok. Most akkor antiszemita vagyok vagy zsidó imádó?
2021. márc. 31. 21:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Na és Dél-Európa Olaszországé, a Közel-Kelet Törökországé?
2021. márc. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!