Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az Európai Unió miért lett...

Az Európai Unió miért lett világszerte a köznevetség és lesajnálás tárgya?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 1. 22:14
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
73%
Nem tűnt fel, hogy hiába jelentgeted az összes neked nem tetsző hozzászólást, attól még nem tűnnek el, mert semmi olyan nincs bennük, ami miatt törölni kellene? Tetszik vagy sem, az EU-t és a tagságot a magyarok jelentős többsége támogatja, sőt, Európában az egyik leginkább EU-párti nép a magyar. Ez van.
2021. ápr. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 A kérdező kommentje:

31

Sajnos kénytelen vagyok. Akik ennyit hazudoznak rólam, azokat jelenteni kell. De a kérdés lényegét nem felfogni még 31 válasz után sem...ez egyszerűen hihetetlen. Ha azt kérdezném, hogy miért haldoklik az európai filmgyártás, arra is olyan marharépa válasz jönne, hogy "Orbán miatt." Aki ennyire rögeszmés, az takarítsa el magát egy elmeorvoshoz.

2021. ápr. 5. 23:23
 33/46 anonim ***** válasza:
77%

Senki sem hazudozik rólad. Amiket írtak, az mind tény. Rögeszmés vagy.

A filmgyártásról is az EU tehet? Tetszik vagy sem, az EU-t és a tagságot a magyarok jelentős többsége támogatja, sőt, Európában az egyik leginkább EU-párti nép a magyar. Ez van.

2021. ápr. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
39%

Az EU elveszíti a világpolitikai jelentőségét, ez történik.


De nem tesz jót se a működésének, se a tekintélyének az a tisztán hatalmi marakodás, ami az ET EB EP között megy.

2021. ápr. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 A kérdező kommentje:

33

Na és mi az én rögeszmém?

2021. ápr. 5. 23:33
 36/46 anonim ***** válasza:
43%

"A filmgyártásról is az EU tehet? Tetszik vagy sem, az EU-t és a tagságot a magyarok jelentős többsége támogatja, sőt, Európában az egyik leginkább EU-párti nép a magyar. Ez van."


Ömmm...te tényleg nem értetted meg sem a kérdést, sem a "filmgyártásos" példát. Vagy szándékosan nem akarod megérteni, mert provokálsz, hergelsz. Helyette Orbánozol szakadásig valami ismeretlen késztetésnél fogva. Az EU súlya csökken a világban folyamatosan. Erre volt kíváncsi a kérdező. Ezen mi nem érthető? Tudom, tudom..."mert Orbán"?

2021. ápr. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
31%
Az eu eddig szinte mindenben elbukott, felsült.
2021. ápr. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
64%

De ha egyszer ezt csak tényleg a hülye Orbán terjeszti...mi lenne a jó válasz?

Egyébként meg az EU-s filmgyártás a pandémiás helyzet miatt esett vissza, de nem olyan nagyon vészesen.

2021. ápr. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 A kérdező kommentje:

38

Részt vettem az egyetem egyik szabadelőadásán, és ott mondta az előadást tartó egyetemi docens, Kengyel Ákos, és Dr. Egri Gábor főigazgató. Kitalálom, ők is hülyék, biztosan Orbán emberei.

2021. ápr. 5. 23:52
 40/46 anonim ***** válasza:
52%

Már a háborút is az USA nyerte meg nekünk, a Szovjetúniót is ő tartotta féken, nem a 30 angol és francia atombomba.


1944-ben le is papírozták szépen, hogy a dollár lesz a nemzetközi pénz.


Ezen az Unió sem változtatott, nincs hozzá semmije.


Ma már azt se gondolja senki, hogy az EUR versenyezhetne vele.

2021. ápr. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!