Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Biztos szükségesek ezek a...

Biztos szükségesek ezek a korlátozások, amikor Svédországban nincsenek szigorú korlátozások és nem rosszabbak az adataik?

Figyelt kérdés

Meglepően kevesebben haltak meg mint nálunk, igaz lehet máshogy számoltak.

Viszont Svédeknél nem kötelező a maszk és éttermek is működnek.

Lényegében ők a szoros kontaktust lévő helyeket korlátozták, mint koncertek sulik, tömeg rendezvények.

Lehet túl szigorú nálunk egyes intézkedések, pl. közterületi maszkhasználat?

Mi van most akkor a Svédeknél?


2021. ápr. 3. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:
14%

Egyrészt, a svédeknél máshogy számolják.


Másrészt, tőlük simán kitelik,hogy cenzúrázgatnak.

2021. ápr. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%

Nekem egy svéd haverom van, ilyen játék haver... gta.. na discordon dumálunk, amennyit értek az nem annyira jó, idős emberek nagy százaléka hal meg sokan nem mennek orvoshoz és ezért nem nagyok a számok, srác apukája is elkapta még 2020 elején, nem ment kórházba majdnem meghalt, de túlélte mert szomszéd tüdőbeteg adott neki oxigént.

Én is elkaptam, nekem sz4r volt döglődtem, apám kórházba került anya meg 5 napig nem érezte az ízeket tesóm meg köhögött.

2021. ápr. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%
A svéd egészségügy sokkal fejlettebb a magyarnál. 8-szor annyi pénzt költenek rá, mint itthon, népességben pedig kevesebb mint 10%-al vannak többen.
2021. ápr. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
A brazil mutáns kétszer fertőzőbb annál az angolnál, ami nálunk éppen megnyekkenti az egészségügyi ellátórendszert. Európában jelenleg egy ország van ahol a brazil mutáció közösségi szinten terjed. Kitalálod melyik? Még azt se tudják hogy mennyire hatásosak ellene a vakcinák, de az már biztos hogy a betegségben korábban átesetteket is nagy számban újrafertőzi. Abban a 2 milliós brazil városban ahol először felbukkant, pár hónappal korábban a lakosság 70%-a átesett a covid fertőzésen,vagyis működnie kéne a nyájimmunitásnak, ennek ellenére ismét a nyakukba borult a szaros bili. A svéd szabadságharcnak is megvannak számlálva a napjai, van egy olyan sejtésem.
2021. ápr. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!