Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Május 3-a után szépen lassan...

Május 3-a után szépen lassan feloldják a korlátozásokat, ez azt jelenti hogy Magyarország is Svédország politikáját akarja folytatni és lényegében a nyájimmunítást akarja elérni ezért kellett ennyi ágy és gép?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 25. 09:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. Ha megnézed sok országban vannak enyhítések, figyelik, hogy nő-e a megbetegedések száma. Mivel ez nem történt meg külföldi példa alapján lehet enyhíteni. A lényeg a fokozatosság.
2020. ápr. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem eddig úgy tűnik, hogy bár más a kommunikációja, a lényeg kb. ugyanaz. De majd meglátjuk, még semmi konkrétumot sem tudunk.
2020. ápr. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
33%
Nem a nyájimmunitás. Május 3. a tetőzés ami azt jelenti, hogy csökkenésnek indul onnantól a járvány, azaz lehet korlátozásokat feloldani. Nyugati országokban se ment még le, ennek ellenére oldják a korlátozásokat folyamatosan.
2020. ápr. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Komolyan van, aki elhiszi, hogy május 3-án tetőzik a járvány???

1. Hogy lehet napra pontos időpontot mondani? Ebből is látszik, hogy kamu.

2. Mitől tetőzne? A halálozás rendre 10-14 között mozog naponta, ebben semmi változás nincs. A regisztrált fertőzöttek száma meg nem releváns, mert nem lényegében tesztelnek. A halottak számából kiindulva lehet nagyon max. 26 ezer fertőzött, hol van ez a nyájimmunitástól???

Szerintem is arról van szó, hogy most már van egy csomó férőhely meg eszköz, most enyhítenek, aztán ha megtelnek a férőhelyek, majd szigorítanak.

2020. ápr. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szerintem is arról van szó, hogy most már van egy csomó férőhely meg eszköz, most enyhítenek, aztán ha megtelnek a férőhelyek, majd szigorítanak.


Viszont én azért úgy vettem észre hogy korlátozás ellenére is a magyar összevissza járkált, nagyon nem tartották be ezt a dolgot mert alig büntettek, mindenhova elmehettél különböző indokokkal és nem ellenőrizték. Ennek ellenére meglepően nem nőtt a fertőzöttek száma. Szóval valami más is van itt, valami immunológiai, virológiai ok, hogy nem nő a fertőzöttek száma szerintem...

Szóval lehet ez egész korlátozás nagy része felesleges volt..

2020. ápr. 25. 11:47
 6/6 anonim ***** válasza:
23%
Persze, hogy az volt. Minden országban ugyanolyan alakú a görbe, pedig nem egyformák sem a korlátozások, sem az emberek.
2020. ápr. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!