Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Normális, jogy sírtam mert...

Normális, jogy sírtam mert elhinyt Fülöp herceg?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem követtem soha a brit királyi család életét, az alapokat tudom velük kapcsolatban csak meg most a Meghan-Harrys botrányokat. Viszont ma annyira szomorú lettem. Tudom hogy idős volt, és ígyis gyönyörű kort él meg, igen ritka dolog de mégis annyira szomorú. Más is sírt emiatt ma?

2021. ápr. 10. 00:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
Még a brit haverjaim is mémet csináltak inkább... kb senkit nem érdekel. Persze, aranyos bácsi, de kb ennyi. Isten nyugosztalja.
2021. ápr. 10. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 molnarmarcell21 ***** válasza:
78%
Nem, nem normális. Ha a rajongója lettél volna vagy ismerőse, akkor igen.
2021. ápr. 10. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Nem.
2021. ápr. 10. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
25%

Egy világjárványközepén vagyunk, ezrek halnak bele naponta, számtalan módon jelent megterhelést és feszültséget sokaknak. Ez a "gyász" sokféle formában törhet felszínre, könnyen megríkathat olyasmi is, amiről nem gondoltuk volna, hogy megríkat.

Ezzel együtt is fura, hogy egy olyan fickó halála ríkat meg, aki már életében is egy két lábon járó zombiviccé vált. (A vélhetően demencia miatt tett rasszista benyögései sem sokat segítettek a megítélésén.)

2021. ápr. 10. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
98%
100 év. Nem hittem hogy ember él eddig.
2021. ápr. 10. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%

Sírni olyankért szoktak, akikhez valami köze volt az embernek érzelileg, aki akár lehet egy színész is, aki a kedvenc filmedben szerepel.


De hozzá nem sok közünk volt, pláne hogy nem is tudsz róla nagyon semmit, legalábbis furcsa.

2021. ápr. 10. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
38%
Bocs,de nem egészen normális.
2021. ápr. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Én is ismerek ilyet, de qrvara nem normális. A brit királyi családot tudod kivűlről, de a magyarországi napi híreket, meg a legfontosabb miniszterek neveit fogadni merek, nem ismered.
2021. ápr. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
57%
Igen, biztos sokat foglalkozott veled, állatkertbe vitt, meg játszótérre, sokat beszélgettetek... Szóval normális, hogy hiányzik és sírsz.
2021. ápr. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ooh a magyar politikaval igen csak képben vagyok, de még a külpolitikával is mivel ezt tanulom 😂
2021. ápr. 10. 08:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!