Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Egy amerikai portál lebuktatta...

Egy amerikai portál lebuktatta a CNN-t egy újabb videósorozattal, hogy Trump ellen kitalált propagandát folytattak. Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

A Project Veritas nevű portál videóin jól érthetően beszél a CNN egyik vezetője nem csak arról hogy kitaláltak sztorikat Trump nem is létező betegségéről vagy egyéb dolgairól, de ráadásul olyan műsorokat készítettek amikben Bident egészségesnek mutatták be. Pedig szerinte meg is halhat az elnöksége alatt, de ez nem gond mert Camala Harris jól fogja majd helyette csinálni.

[link]


2021. ápr. 15. 02:27
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
64%
Tök mindegy mert a CNN és társai a mainstream részei, bármi derül ki róluk ők a megbízható, vitán felül álló médiumok maradnak az emberek szemében. Nálunk ugyanazt teszi az összes fideszmédia amivel lebukott a CNN csak azzal a hatalmas különbséggel, hogy ők nem tartoznak az emberek szemében a megbízható mainstream kategóriába és emiatt a helyén kezelik az emberek a megjelentetett tartalmaikat. Én nem vagyok elfogult és miután a CNN lebukott felkaptam a fejem ha hallottam róluk és emlékszem először azon lepődtem meg, mikor az RTLklub a lebukás után is ugyanúgy hivatkozta őket a híreikben sőt emlékszem egy kifejezett hazugságra is. A választás után Portlandban az Antifa randalírozott a demokraták irodáinál bizonyos dolgokat követelőzve és az RTLklub a CNN-re hivatkozva lehozta hírként, hogy a Trump szavazók őrjöngenek a demokrata irodáknál mert hiszen ez illett a narratívába. Furcsa volt egy magyar fősodratú médiumban hallani valamit amiről tudtam, hogy full hazugság és egy már hitelességében elbukott médiumtól csont nélkül átvesszük és leadjuk.
2021. ápr. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
10%
Trampli enyhén szólva idióta volt elnöknek, de Bidé túl fog tenni rajta.
2021. ápr. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

"Furcsa volt egy magyar fősodratú médiumban hallani valamit amiről tudtam, hogy full hazugság és egy már hitelességében elbukott médiumtól csont nélkül átvesszük és leadjuk."

Én így voltam tavaly a "békés" tüntetésekkel. Naiv "normie"-ként hátborzongató volt nézni ahogy egy rakás addig totál megbízhatónak hitt hírportál/csatorna egyértelműen hazudozik, a kommentekben meg jönnek a helyszínen készített videók a valóságról. Ennek ellenére csak nyomják a narratívát ami jobban fekszik nekik, a kommentelőktől függetlenül. Akkor esett le hogy a média egy lelkiismeretlen gépezet amely bedarál bárkit és bármit. Ahogy a CNN embere mondta amikor azt hitte senki nem fogja hallani: "if it bleeds it leads".

2021. ápr. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

5-ös válaszoló "A különbség csak annyi, hogy CNN beismeri, és szégyenli...e"

Mikor ismerte ezt be a CNN és mikor mutatta hogy szégyenli, hogy ilyen módon avatkozott be az elnökválasztásba?

2021. ápr. 15. 11:41
 15/23 A kérdező kommentje:
11-es válaszoló, Nem értelek. Leírod hogy éppen az RTL klubban találkoztál hatalmas hazugsággal, mégis azzal kezded hogy a CNN pont olyan, mint a fidesz média. Mitől lenne a fidesz média olyan, mint a CNN, ha éppen az ellenzékiek egyik legnagyobb csatornája az ami továbbra is nyilvánvalóan hazugságokat hozott le és korábban is azok hivatkoztak mindenben a CNN-re, mint hiteles forrásra?
2021. ápr. 15. 11:44
 16/23 anonim ***** válasza:
65%
15. Azért mert bár tudom, hogy amit az RTLklub leadott hazugság volt, de azért még mindig azt hiszem, hogy ők csak átvették az általuk nagyra tartott, de az én ismereteim szerint viszont már hiteltelen CNN-től anélkül, hogy utánajártak volna ők maguk a hírnek. Ellenben a fideszmédiumokról azt gondolom szándékosan készakarva ferdítenek vagy hazudnak a párt érdekében. Az amerikai mainstream ugyanígy az amerikai baloldal (és az őket pénzelők) érdekében. Sajnos az elmúlt egy évben ráébredtem, hogy a valódi hírek jelenleg alternatív csatornákon terjednek és a mainstream inkább csak véleményeket közvetít és ahhoz válogatja össze a híreket.
2021. ápr. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

3-as és 13-as vagyok.

"a valódi hírek jelenleg alternatív csatornákon terjednek és a mainstream inkább csak véleményeket közvetít és ahhoz válogatja össze a híreket."

Pontosan. A mainstream lassan de biztosan leszállóágban van, pont az utóbbi év(ek) alatti hitelvesztés miatt. Trump megválasztása egy mentőkötél volt számukra mert kitűnő forrást biztosított 4 éven át, most pedig meg vannak lőve.

2021. ápr. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. ápr. 15. 14:46
 19/23 anonim ***** válasza:
72%
Nem meglepő, ez egyébként eddig is világos volt mindenkinek
2021. ápr. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Fejlemény emberek: 1 (EGY) nappal a CNN lebuktatása után a Twitter bannolta James O'Keefe-et, a Project Veritas vezetőjét. Felettébb érdekes időzítés...

[link]

2021. ápr. 16. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!