Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Putyin miért lát akkora...

Putyin miért lát akkora ellenséget Navalnijban?

Figyelt kérdés
Megakarta gyilkolni, de túlélte, azután büntetőtáborba záratta. Ekkora veszélyt jelent ránézve?: [link]

2021. ápr. 17. 15:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%
Félti a hatalmát.
2021. ápr. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A Cenz Ura ***** válasza:
68%
Maradjunk annyiban, ha Putin akarta volna meggyilkolni Navalny már nem élne!
2021. ápr. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
31%
És ha megöli, akkor pont vele kéne barátkozni?
2021. ápr. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
42%
Mert Navalnij képes volt bevállalni a kórházat, csak hogy Putyinra foghassák, hogy el akarta tenni láb alól.
2021. ápr. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
88%

#2: Ez szamárság. Vannak sikertelen titkosszolgálati műveletek. Nyilván ha az egész repülőgépet felrobbantják, azzal biztosra mennek. (Igazából persze azzal sem. Ott is előfordulhatott volna, hogy Navalnij lekési az adott Tomszk-Moszkva gépet, amibe a robbanóanyagot elhelyezik.) De az túl költséges, túl nagy járulékos kár (sok más ember is meghal). A mérgezés olcsó és egyszerű, a titokzatos szolgák végig is csinálták a protokollt, amiben a számítások szerint meg kellett volna halnia Navalnijnak. Aztán mégsem halt meg. Hogy valamiért kevesebb méreganyag szívódott fel a bőrén át, vagy az idegrendszere kicsit máshogy reagált a novicsokra, ki tudja.


Azok a mozifilmek, ahol pontosan lehet tudni, hogy a dolgok hogyan fognak történni. Superman nem zuhan le repülés közben "csak úgy". A valóság nem ilyen. A repülőgépek néha "csak úgy" lezuhannak. És a valóságos titkosszolgálati műveleteket sem érdemes a Bond-filmekkel összekeverni: valamikor valami egy picit másképp alakul. Mellesleg Navalnij napokig élet és halál között lebegett, nem olyan sokon múlt az a sikeres akció.

2021. ápr. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
78%
Ugyanaz a szitu mint Orbánnal. Ha valaki valahogyan leváltaná menne egyenesen a börtönbe. Ezért a konkurencia leghalványabb lehetősége is pánikba ejti az ilyen demokráciásat játszó diktátorokat.
2021. ápr. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
54%

Én meg azt nehezen hiszem el, mindig, hogy visszament, hogy tudta börtönbe megy. Eleven példa Tomcat, faszit teljesen tönkretették itt a szektások, erre elment Kanadába mint menekült, befogadták mert lefordítatta a bírósági papírokat. Pedig Tamásmacska elég nemzeti érzelmű. Aztán az ilyenek mint Novák érvényesülnek..

Ha tudod, hogy diktatúra van, nem mész vissza, nem te vagy hazaáruló hanem a hazád árult el téged.

2021. ápr. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
90%

7

A "tomcat" az nem kandúrt jelent?

2021. ápr. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem ha valóban putyin parancsba adta volna a likvidálását nem börtönben lenne hanem valami balesetben elhunyt volna, vagy a mérgezés ha nem hal bele akkor még a kórházban elintézték volna.
2021. ápr. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
90%

#7: Navalnij nacionalista (mellesleg még ortodox vallású is). Szerintem ő szívesen lenne nemzeti hős. Kicsit tényleg olyannak tűnik a mentalitása, hogy Dugovics Titusz módjára leugrana Kreml kupolájáról a mélybe, ha Putyint is magával ránthatná.


A saját beszédei alapján ő nem egy liberális fordulatot akar Oroszországban. Elég sokat megnéztem a Putyin-palotáról szóló filmjéből, egyszer se azon problémázott, hogy Oroszországban elnyomó rendszer van, vagy hogy, tudom is én, a melegjogok nem érvényesülnek. A korrupción problémázott. Hogy szegény Oroszország Anyácskát egy maffiózó kör foglyul ejtette, így az egyszerű orosz emberek keservesen elvégzett munkájából nincs fejlődés, csak Putyin cárkodik.


Az Oroszország Anyácskát nem gúnyolódásképpen írom, számomra tényleg van valami megkapó a nacionalista oroszok anyaföldhöz való ragaszkodásában. Én nem tudok úgy gondolkodni, mint Navalnij, de nagyon is megértem, hogy hazament. És vállalta a börtönt, a kirakatpert, az esetleges kínzásokat, vagy hogy akár néhány smasszer vagy rabtárs majd agyonveri, mint "putyinellenes libsit". Van ebben valami tiszteletre méltó.


[Ez a nacionalizmus Magyarországról szinte teljesen hiányzik. Amelyik nem gyerekeket akar a határon rugdosni, sem Amerikában, tejbepapin élő vénemberektől akarja az országot megvédeni. Hanem azt szeretné, hogy a magyar emberek munkájának gyümölcsét a magyarok széles rétegei élvezzék, és ne korrumpálja el azt egy szűk réteg.]

2021. ápr. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!