Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hitler mit gondolt rólunk,...

Hitler mit gondolt rólunk, magyarokról, és ennek fényében hogy alakult volna Magyarország és a magyarság sorsa, ha a II. világháborút a németek, és azok szövetségesei (köztük Mi is) nyerték volna meg?

Figyelt kérdés

Hitler gyűlölte a zsidókat, a szláv népeket (lengyelek, oroszok, ukránok, stb), a germán népeket (németek, norvégok, hollandok, stb) piedesztára emelte, Angliát csodálta meg csodálta valami érthetetlen okból kifolyólag.

A Kárpát-medencei magyarságnak milyen szerep jutott volna az ő új Európájában? Ez nagyon érdekelne...



2021. máj. 3. 13:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
46%
Sajnos úgy tűnik még mindig van elég magyar, aki képtelen felismerni, hogy mely politikai irányzatokhoz való csatlakozás viszi a népünket tragédiába. Ezek még ma is Hitler csatlósai szeretnének lenni.
2021. máj. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
59%
Semmit nem "gondolt". Egész Közép-és Kelet-Európát le akarta igázni, és ki akarta irtani.
2021. máj. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
57%
Hát én nem tudom hogy mit gondolt a magyarságról, de azt tudom hogy a magy légierőt külön kiemelte.
2021. jún. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
48%
Akkoriba nem genetika alapján mondták, hogy ki micsoda, hanem főként a nyelv (kivéve zsidók) számított. A finneket finn-ugor népnek tartotta és semmikép se árjának és ebből azért akkor következtethetünk, hogy a magyarokról mit gondolt. Igaz a finnek a szovjetek elleni csatával kiérdemelték, hogy Északi (árja) népnek fokozzák fel őket. Na most valszeg a magyarságra nem kiirtás hanem németesítés várt volna, de szerintem ez ugyan úgy nem csökkenti a szánalmasságát annak aki magyarként a nácizmust élteti, ettől már csak a lengyel náci szánalmasabb hisz a lengyel az aljanép volt a nácik szemében.
2021. jún. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
47%

14


Akkor mért fogadtak örökbe lengyel, orosz, ukrán, fehérorosz gyereket és csecsemőket az SS tisztek?

2022. ápr. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ez egy jól bevált módszer arra, hogy egy népet megsemmisítsenek (vagy legalább megpróbálják). A gyerekeiket más (jelen esetben náci) szellemben nevelik fel. Erre sok példa van a történelemben, pl. a magyar gyerekeket a törökök is szerették elrabolni (ld. Egri csillagok). De sajnos van sokkal frissebb példa is.
2022. jún. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!