Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért csodálják és kísérik...

Miért csodálják és kísérik figyelemmel a brit királyi család világát, életét a világon, mi olyan különleges azokban akik nem küzdöttek meg azért hogy sikeresek legyenek?

Figyelt kérdés
Se nem felfedezők, se nem kimagasló tehetségek, se nem egyedülálló szépségek, nem adott nekik többet az evolúció és nem szorgalmasabbak,mint sok ember, csupán tőlük független történt az, hogy beleszülettek egy kiváltságos világba, Diana, Kate, meg Meghan meg ügyesen választottak férjet. Már rég nem kell kormányozni, hadjáratot indítani, tehetséget kamatoztatni. Ellenben sokba kerülnek, nem? A brit adófizetők legalább fizetik a fényűzésüket? Vagy a turizmussal annyit visszahoznak?
2021. máj. 7. 13:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Az is érdekes, hogy hogyan képzelik el sokan, köztük te is, kérdező, a monarchia leváltását. Mert ugyan van olyan ország, ahol az államfő elvégzi a miniszterelnöki feladatokat, de olyan ország sehol nincsen, ahol a miniszterelnök (kormányfő) lenne az államfő.
2021. máj. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Szerencséjük volt hogy oda születtek.Már elég régóta nem kell csinálniuk különösebben semmit,én sokkal többre becsülöm azt az embert aki megdolgozott a sikerért.Azt is tudom hogy sok szabály vonatkozik rájuk és hogy sok protokoluk van,de ezeket megtanulják 20-25 éves korukig aztán csá,pl hogy ha a gyereked mondani akar neked valamit akkor nem hajolhatsz le hozzá,vagy hogy mindig ki kell húznod magad,szerintem sokkal jobb életük van mint az átlag embernek de aztán lehet hogy ők meg azt gondolják hogy de jó lenne átlagosnak lenni
2022. máj. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!