Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Igaz, hogy Németországban...

Igaz, hogy Németországban beoltottal már nem kötnek életbiztosítást?

Figyelt kérdés
2021. máj. 9. 19:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
86%

Mindenkivel kotnek, mert az uzlet az uzlet, de az oltatlanoknak, a dohanyzoknak, es a kronikus betegsegekkel kuzdoknek (pl. osszes fajta szivbetegseg, osszes fajta rakbetegseg, stb.) joval dragabb, mint az oltott egeszsegeseknek.


Konnyen leellenorizheted, ha kersz ingyenes ajanlatot, es a kerdoivbe beirod, hogy 30 eves vagy es dohanyzol es mondjuk szivbeteg vagy. Kapsz egy hozzavetoleges osszeget. Utana torold a cookiekat a bongeszodbol (ez azert fontos, mert kulonben ujra az elozo adatokat fogja venni), es ird be, hogy 30 eves vagy, nem dohanyzol, oltott vagy es nincs semmilyen betegseged. Es szignifikansan kevesebb lesz a havi dijad az eletbiztositonal (kb fele).

Erdemes kiprobalni, sokkolo a kulonbseg.

2021. máj. 12. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
11) ne mosd össze a dohányzást és az oltást a szívbetegséggel.ennyire nehéz felfognod a kérdés lényegét?
2021. máj. 12. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

#11 egy főiskolán a nyakamba 'asztak egy biztosítástan nevű tárgyat.

Megmutattam pár nagyon durva matekot a hallgatóknak, hogy ilyesmit szeretnének-e?


Nem szerették volna, én se, mert minek


Szóval pont ezzel szórakoztunk, hogy különféle paraméterekkel kitöltöttek on-line kalkulátorokat.

Azt elemezgették melyik tényező mennyire tolja fel a díjat.

Még a gyomorrák sem volt kizáró tényező, sem pedig a 10-nél több szexuális partner az utolsó évben.


Kockázatok vannak és díjak.

2021. máj. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
75%

#13

Pontosan ezt probaltam elmagyarazni, hogy MINDENKIVEL kotnek biztositast, mert az uzlet az uzlet, akar oltott, akar oltatlan, akar egeszseges, akar beteg a hullajelolt.

Csak a dijak kulonboznek. De pl a 12-es sem ertette, mit akarok mondani.

2021. máj. 13. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
Az azért nagyon érdekes dolog,hogy ha nem oltatom be magam.Miért is korlátoznak.Avval szemben akit már beoltottak,és nagy valószínűséggel egészségesebb az oltatlannál.Én nem oltatok,mert nem vállalom a felelősséget,egy olyan oltásért ami kísérleti fázisban van.Érdekes az oltottak milyen nyugodtak.Igaz ezt is majd titkolnák,ha baj lenne.Nem vernék nagy dobra,hogy elbassz...uk.
2021. máj. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!