Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy a francia hadsereg katonái szerint a pusztulás szélére került Franciaország?

Figyelt kérdés

A múlt héten a francia hadsereg volt vezetői és magasrangú tisztjei,illetve többezer aktív tiszt és katona figyelmeztette a francia népet és a világot a franciaországi helyzet súlyosságára.


[link]


[link]


[link]



Az iszlám már akkora területeket ural Franciaország területéből hogy az már az ország létét fenyegeti,egész városok vannak muzulmán kézen,mondjon bármit is a szélsőbaloldali média.


[link]


A francia hadsereg katonái most újabb felhívást tettek közzé,amit már 150 ezer katona és civil írt alá,ebben a felhívásban a francia kormányt figyelmeztetik hogy tegyen valamit a muzulmánok ellen.


[link]


[link]


A hadsereg azt is kilátásba helyezte hogy ha nem cselekszik a kormány,akkor katonai hatalomátvétel fog történni,amit a felmérések szerint a lakosság nagy része is támogatna.



Mi a véleményetek a francia helyzetről?



2021. máj. 10. 19:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
30%

A Heteket rakod ide? 🤣 A kína és oroszsimogató “mélykeresztény” oldalt?


[link]


Régen olvastam, de már nem.

2021. máj. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
A források kritizálasán kívül van valami értelmesebb válaszod is vagy csak ennyi?
2021. máj. 10. 19:43
 3/17 anonim ***** válasza:
41%
Hőbörgő széljobber prolik hőbörögnek. De jó látni, hogy kényelmetlenül érzitek magatokat :)
2021. máj. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%
Azt gondolom sok igazság van amit a tábornokok állítanak viszont ha puccsot terveznek vagy tényleg puccsot csinálnak azzal tényleg a pusztulás szélére sodorják Franciaországot.
2021. máj. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
37%
A problémától függetlenül, az olyanokat, akik polgárháborúval vagy puccsal fenyegetőznek, azonnal bezáratnám. Elképesztő, hogy merik ezt megengedni maguknak.
2021. máj. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
69%
Ja, és a Hetek a hitgyüli lapja. Manapság már ez is propaganda-kompatibilis?
2021. máj. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
37%
Egyébként nagyon úgy tűnik, hogy az egész mögött LePenék állnak. Nem meglepő. Semmi sem drága nekik a hatalomért.
2021. máj. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
16%
Én megmondtam, hogy ez (nagy baj) lesz a vége. És ebben az a szomorú, hogy ezt az az Orbán is sejtette, akire a büdös életben nem szavaznék a közpénzek gátlástalan lopása, az oltási hiszti, és sok más miatt.
2021. máj. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
65%

A pusztulás szélén álló Franciaország bűnügyi statisztikái:


Gyilkosságok:

[link]


Fizikai erőszak áldozatainak száma (kivéve családon belüli erőszak):

[link]


Rablás (kék: fegyvertelen, piros: fegyveres):

[link]


Valahogy nem látom azt a fene nagy pusztulást a számokból, de biztos én vagyok a vaksi.

2021. máj. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
21%
Drukkolok a katonáknak, hogy sikerüljön a puccs.
2021. máj. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!