Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Tényleg nem fogják elfogadni...

Tényleg nem fogják elfogadni a keleti vakcinákat nyugaton?

Figyelt kérdés

Nem vagyok oltásellenes se fideszes előre szolok. Kinait kaptam mivel csak az volt elérhető az én városomban és nem akartam hónapokig várni a dicső pfizerre.

Orbán azt mondta , hogy semmilyen hátrány nem fog minket érni utazáskor....erre mit ad az ég a németek már be is jelentették,hogy ott nem fogják el fogadni.

Ez a vakcina háború meddig fog tartani? Vagy majd a külügyminiszter megoldja?



2021. máj. 13. 11:51
1 2 3
 1/21 Rothadó Narancs ***** válasza:
74%
A fritzek még akadékoskodnak.
2021. máj. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%

Senki nem tudja.

Szerintem hamarosan el fogják fogadni pl. a Szputnyikot.

Viszont nem értem, miért stresszelnek ennyire ezen az emberek, negatív PCR teszttel lehet utazni. Én is Szputnyikot kaptam, annyira nem idegeskedek ezen, ha egy ország nem fogadja el, akkor majd megyek teszttel.

2021. máj. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
88%

A németek azt mondták, hogy egyelőre nem fogadják el azt, ami nem EU által jóváhagyott vakcina.


Viszont:

1. Ezen vakcinák köre bővülhet.

2. A német álláspont idővel változhat.

3. Kérdés, hogy pontosan mihez kell majd ez az igazolvány Németországban.

2021. máj. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
8%
Mért ne fogadnák el. Viszont a nyugatiakat nem fogják keleten, mert nyugat felől még jó idő vagy jó ember nem jött.
2021. máj. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
0%
miért bíznának az oroszokban vagy a kínaiakban nyugaton? én örülök hogy azokat a vakcinákat ide be se hozták
2021. máj. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
94%

#5. A tudományban kell bízni, nem égtájakban meg egyéb butaságokban.


"én örülök hogy azokat a vakcinákat ide be se hozták"


Mármint hova "ide"?

2021. máj. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%

#6 nyugati országban élek, itt nincs se az orosz se a kínai


"A tudományban kell bízni, nem égtájakban meg egyéb butaságokban"

mind az orosz mind a kínai totalitáriánus rendszerek, a politika és az érdekek bemásznak mindenhova. nem lehet bízni bennük sajnos.

2021. máj. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
31%

#6

A politika felülírja a tudomnáyt kínában és oroszországban, ezért nem szabad mindent orrba-szájba elfogadni onnan.

2021. máj. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
81%
#7-8. Hát mindent nem is kell, de most nem cipőt rendeltek a Wishről, hanem egy tudományos csúcstermékről beszéltek, és az a legszomorúbb, hogy nem is értitek, mennyire elmebeteg dolog politikát belekeverni. Szerintetek az oroszok vagy a kínaiak ki akarják irtani a saját katonáikat és orvosaikat? A Sputnik V vakcina amúgy egy az egyben AZ, csak sokkal jobban lett összerakva. Annyira sok tekintetben nevetséges, hogy még ennyi idő elteltével is hódít ez az agyalágyult egybites vélemény, hogy amerikai=megbízható, jó, kínai=gonosz, méreg, stb. És inkább beledöglik a sok tyúkeszű a vírusba, de előtte azért még hátha hozzájárul majd egy magyar mutáns kialakításához is, hátha családostól patkol el. Az agyam eldobom, szedjétek már össze magatokat! Az egyetlen feladatotok, hogy elfogadjátok az életmentő oltást, semmi több. A sok proli meg még mindig tudóst akar játszani...
2021. máj. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
14%

#9

A probléma ott van ,hogy te nem érted, és ezért gondolkozol ilyen korlátoltan, hogy egyből arról bsezélsz, hogy meghalnak-e vagy sem.


Tegyük fel, hogy semmi bajod nem lesz a vakcinától, de nem is ad védelmet. Akkor szerinted el kéne fogadni és hagyni kéne, hogy ezek az emberek szabadon mászkáljanak? Nem, mivel hamis biztonság érzetet kelt.

Tehát, még csak nem is mellékhatásról beszéltem, és már bizonyítottam, hogy nem szabad simán elfogadni.


Legyen másik példa is mellékhatásról. Tegyük fel, hogy nem öl meg azonnal, de mondjuk 10 évvel kevesebbet élsz. Ez mind kínának, mind az oroszoknak jó még saját lakosságra tekintve is, ugyanis nem kell nyugdíjat fizetni.


Jah, a sputnik olyan jól lett összrakve, hogy amikor a szlovákok bevizsgáltatták, akkor kiderült, hogy nem is az van benne, amit mondtak. :DDD


"Annyira sok tekintetben nevetséges, hogy még ennyi idő elteltével is hódít ez az agyalágyult egybites vélemény"

Pontosan, az agalágyult 1 bites véleményed, miszerint csak akkor van baj vele, ha belehalsz.

2021. máj. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!