Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Tényleg nem fogják elfogadni...

Tényleg nem fogják elfogadni a keleti vakcinákat nyugaton?

Figyelt kérdés

Nem vagyok oltásellenes se fideszes előre szolok. Kinait kaptam mivel csak az volt elérhető az én városomban és nem akartam hónapokig várni a dicső pfizerre.

Orbán azt mondta , hogy semmilyen hátrány nem fog minket érni utazáskor....erre mit ad az ég a németek már be is jelentették,hogy ott nem fogják el fogadni.

Ez a vakcina háború meddig fog tartani? Vagy majd a külügyminiszter megoldja?



2021. máj. 13. 11:51
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%

"Szerintetek az oroszok vagy a kínaiak ki akarják irtani a saját katonáikat és orvosaikat?"

lehet a sajátjaikat nem, de mi nem vagyunk se oroszok se kínaiak


"És inkább beledöglik a sok tyúkeszű a vírusba"

nem vagyok oltásellenes, se vírustagadó. a nyugati vakcinák közül bármelyiket boldogan elfogadnám, de sajnos még mindig nem kerültem sorra

2021. máj. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

A turistaszezonnak hála nyárra az indiai mutáns lesz a vezető vírus variáció európában. Gyorsan ki fog derülni, hogy melyik vakcina a hatásosabb és hogy hol lesz újabb hullám.

A számok makacs dolgok.

2021. máj. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

#11

Astrára lehet időpontot foglalni (sms nélkül), úgy se kerülnél sorra?

2021. máj. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%
#13 még mindig nem Mo-n élek :)
2021. máj. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
73%

#14

Ja, nem láttam a válaszodban ezt.

2021. máj. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Jeffrey Spender ***** válasza:
78%

#7:


Melyik Nyugati országban élsz, hogy magas lóról, lenézően beszélsz ?

2021. máj. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
62%
Mosogat valami patkánylyukban. Azoknak ekkora az egója. :D
2021. máj. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Jeffrey Spender ***** válasza:
56%

Bennünket 1950 óta egész életünkben orosz vakcinával oltottak, azok ismert eljárással készülnek, semmi bajunk nem lett tőle, akkor mire jó az ilyen gyerekes hangulatkeltés, hogy népirtást / megbetegítést akarnak az oroszok ?


Ezek a "nyugatos" magyarok pont azt a gyepes elvakultságot, lenéző, jól megmondó hozzáállást gyakorolják, mint amilyennek egy Oroszt képzelnek.

2021. máj. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
32%
Mindenki láthatja, hogy milyen hatásos a propaganda, mert a #18-as még el is hiszi, amit mond, annak ellenére is, hogy köztudottan nem igaz.
2021. máj. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
65%
Meglepődnék, ha az oroszt nem fogadnák el, egyébként ha egyik keletit se fogadnák el bizar lenne felbaszki 2 nagyhatalmat ezzel.
2021. máj. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!