Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mitől változott meg az ide...

Mitől változott meg az ide iró muszlimok politikai hangvétele?

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt még ez volt hangulat:


"A palesztinok rendesen odacsaptak izraelnek,Amerika meg halgat."


"mar_tel_avivot_lovi_a_hamasz"


"Az arab liga és Putyin a palesztinok oldalán áll,Izrael meg maga maradt."


Ma meg ez a hangvétel:


"Időről időre ugyanez történik. Izrael népirtás követ el palesztinok ellen. Az ENSZ miért nem tesz semmit? "


"Izrael célzottan a palesztin civileket gyilkolja. "



2021. máj. 14. 12:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%

Nem tudom mit foglalkozol vele, amikor kb azt se lehet tudni, hogy mi van ott.

Én mai napig nem találtam két olyan embert, akik ugyan azt mondanák erről a balhéról.

2021. máj. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%
És miböl gondolod azt, hogy akik az elösö tipusú válaszokat adták, ugyanazok adják most a másik félét?????
2021. máj. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%
Jaj,megjött a moszados kérdező.
2021. máj. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
59%

Én évekkel ezelőtt sírva fakadtam az auschwitzi filmeknél de most...


[link]

2021. máj. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
44%
Akkor Kelet-Ázsiával álltunk hadban mindig is, most pedig Eurázsiával. (Na ezért kéne az 1984-et kötelező olvasmánnyá tenni az Állatfarmmal együtt)
2021. máj. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Sosem értettem ezt az egészet.

Jó 10-15 éve azzal voltak tele a nemzetközi médiák, hogy Izrael teljesen lezárta a Gázai övezetet. Még a tengeren sem engedte be a török segélyhajót. Egyiptom felé is sikerült teljes zárást elérni. Minden szállítmány csak az izraeli átjárókon ellenőrzötten mehet.

Ugyanakkor azóta is lövöldözik a rakétákat.


Akkor azzal viccelődtek, hogy kuktákból krampácsolják a rakétákat a palesztinok, ezért nem talál soha célba.

Azóta "finomodott" a technológia?

2021. máj. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

1

Egészen pontosan lehet tudni, hogy mi van ott.

2021. máj. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

#3

Mar a moszados kerdezotol is "jaj"?

2021. máj. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

#7


Hát akkor mesélj te kis mindent tudó!

2021. máj. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Válasz 9-nek

A hamasz hetek óta rakétázza Izraelt, mert a választások előtt meg akarja mutatni a palesztin népnek, hogy ő a jani szemben a PFSZ-el.

Izrael egy darabig tűrte, aztán rácsapott a Hamaszra. Likvidálta a felső vezetését, majd a felszinen levő infrastruktúráját, az éjjel pedig a "hamasz metróra" mért súlyos csapást . A hamasz metró a föld alatti alagúthálózat, amely egyrészt parancsnokságoknak ad helyet másrészt biztonságos közlekedést tettek lehetővé a terroristák számára. Mivel a parancsnokságok korházak és iskolák alatt vannak, ezeket Izrael nem bombázza, ezért csak súlyos a csapás, de nincs teljesen felszámolva a föld alatti rendszer.

2021. máj. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!