Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ezek a palesztinok nem hazudós...

Ezek a palesztinok nem hazudósak egy kicsit?

Figyelt kérdés

A palesztinok kiadtak egy csomó nagyon hatásos felvételt. A probléma csak az, hogy ezek a felvételek 100%-ban hazugságok. Ime néhány példa.


[link]

A szöveg szerint a jobboldali képen ez a fiú az őt lelövő izraeli katonával néz szembe. A valóság az, hogy ez egy indiai játékfilm kockája, bár a palesztinok piros festékkel "feljavitották" az inget. A jobboldali kép az eredeti film hirdetése. Az arcképsor a film főszereplőit mutatja.


[link]

A baloldali kép föléirása szerint Izrael által meggyilkolt palesztin gyerekek vannak a képen. Az eredeti kép a jobboldalon látható, 2015 aug 21-én készült a sziriai Damaszkuszban, miután a várost kémiai támadás érte.


[link]

Ez a kép a szemtelenség teteje. A baloldali kép felirata azt állitja, hogy ez egy gázai felvétel. Pedig ezt a képet az AFP készitett az izraeli Mismeret kibucban 2019-ben, mikor egy Hamasz rakéta eltalálta az óvodát.



2021. máj. 26. 18:10
 1/10 anonim ***** válasza:
74%

Nehéz hazugságnak nevezni egy olyan helyzetből következő eseményeket, amely idestova 70 év kikényszerített menekülttáboraiból következik, rengeteg erőszakos vagyonfosztásból következik, területrablásból következik, és mindehhez hatalmas médiakampány társul.

Hazug dolgot ugyan nem ment semmi, azonban magyaráz. Annyira, hogy az felülír minden mást.

2021. máj. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Jááááj szegíny Izráel csak csilliárdos támogatást kap fegyverkezésre, küldjétek a kááááárpíííít!!!
2021. máj. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Pontosan az "erőszakos vagyonfosztás" a "területrablás", a médiakampány! A technika pedig az, amit amit megmutattam.
2021. máj. 26. 18:21
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Nem.
2021. máj. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Csilliárdos támogatást épp a palesztinok kapnak. Az USA-tól, az olajállamoktól, az EU-tól, az ENSZ-től. Többet kaptak mint EGÉSZ Európa a második világháború után. És ebbe a dollár romlása bele van számolva.
2021. máj. 26. 18:25
 6/10 anonim ***** válasza:
68%
De. Háborús propagandát mindig gyanakodva kell figyelni, bárki is készíti. Amúgy ezeket bárki összerakhatta egy képszerkesztővel, egy sima magánszemély is, még az sem biztos, hogy palesztin volt. A mai világ tele van fake news hírekkel meg képekkel. Amúgy Izrael is nyomott egy álhírt a nemzetközi sajtónak hogy átverje a Hamaszt.
2021. máj. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Az katonai álhir volt az ellenség HADSEREGÉNEK a megtévesztésére. Nem propaganda.
2021. máj. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%
A palesztínok sem szentek, de láthatjuk a zsidók valós természetét is, amit velük művelnek, ettől próbálta volna Adolf Hitler megmenteni a világot.
2021. máj. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Alex Fly ***** válasza:
11%
A "palesztínok" már önmagában egy hazugság... Innentől mi a kérdés?
2021. máj. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én többé-kevésbé neutrális voltam az Izrael-Palesztin konfliktusban, talán egy kicsit a palesztinok oldalára hajlottam. De ezek a képek teljesen ledöbbentettek. Ha a palesztinok ilyen manipulációkkal élnek, akkor talán a béke akarásuk ügyében is manipulálnak?
2021. máj. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!