Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Akik támogatják a BLM mozgalma...

Akik támogatják a BLM mozgalmat ezután a videó után mit szóltok?

Figyelt kérdés
https://www.youtube.com/watch?v=1EkOCMq_XtA Egy 4.5 perces statisztikai videó konkrétan, amiben tények szerepelnek. Mit szóltok ezután a videó után, még mindig támogatjátok elvakultan? Érdekelnek a gondolataitok. Ha nem nézted meg, csak vakon válaszolsz inkább ne tedd.

2021. máj. 31. 22:44
1 2 3
 11/26 hypno ***** válasza:
28%
Ez egy egy éves piár videó. Most mégis mit kezdjek vele 2021-ben?
2021. jún. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 molnarmarcell21 ***** válasza:
35%

"A videóba mi a hülyeség? Esetleg meg tudod érvelni?"


"Meg tudom érvelni", a kérdés, hogy van-e benned rá kellő nyitottság vagy igazából nem érdekel és csak oda akartál mondani egyet a BLM-nek.


Például a második mondata már az, hogy egy feka a bőrszínét sérelmi valutára váltotta, azt sugallva, hogy nem meggyőződésből tett valamit, hanem önös érdekből - de levegőben hagyja az állítást és nem támasztja alá.


Azután azt hazudja, hogy a BLM célja eltörölni a múltat, ami eleve nonszensz, ráadásul egyáltalán nincs ilyen célja megfogalmazva.


Arra már ne is fecséreljük a szót, hogy belekeveri azonnal a magyar politikát.


Ezek ilyen tipikusan konteós, nagyotmondó állítások, amelyek nincsenek sosem alátámasztva, csak jól valamennyire logikus magyarázatnak hangzik az arra vevők számára.


De megvártam az első konkrétumot, hogy konkrétabban cáfolhassam: azt "állítja" (valójában sosem állít, csak sugall), hogy Floyd egy drogos volt, kábszer-túladagolásban halt meg, ami nem igaz; fájdalomcsillapítókat szedett, ami hozzájárulhatott a halálához, de nem okozta.


A videó végig ilyen féligazságokból áll össze és azokkal meg nem foglalkozik, amik nem támasztják alá az érvelését.

2021. jún. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Durva látni, hogy senki nem tudott egy épkézláb érvet összeszedni arra, hogy miért lenne hülyeség egy videó, ahol nagyrészt statisztikákat, és tényeket közöl a srác. Igen utána lehet olvasni is 1-2 angol oldalon hasonló %-ok szerepelnek. A kommentekbe is képesek voltak 1-2-en nem írták rá egyből hogy "f*szság" Az is durva, hogy 1-2 ember itt milyen mazochista. Nem veszitek észre, hogy az rég nem normális, hogy drogos bűnözőket éltetnek a mozgalommal, vagy hogy az antifák kirabolnak/felgyújtanak boltokat, autókat, megölnek embereket szétbarmolnak mindent bűnözők, vagy a fanatisták. Azt nem veszitek észre, hogy olyan emberek ülnek rács mögött akik például védni akarták magukat, vagy értékeiket, és el lettek könyvelve rasszistának/gyilkosnak mikor oda került a sor, hogy vagy ő megy, vagy a majom aki rátámadt? Persze ha ezt színesbőrű tette az már nem akkora probléma manapság. Nem veszitek észre, hogy ti mint fehérbőrű emberek ugyanúgy a "kiskutyái" lehettek, és ugyanúgy szarba nem néznének titeket? Hisz gyűlölnek minket, a nagy antifa vezetőjük, is kiposztolta, hogy "A fekete felsőbbrendű mint a fehér." Igaz kapott is pár golyót szegény nemsokkal utána:D vajon kiktől hát feketéktől? A tények elég makacs dolgok, és nem tudtok rácáfolni. Vagy mi van azzal a kormányzóval vagy kivel, aki kijelentette, hogy fehér embernek nem nyilatkozik, csak is feketének. Na ezekkel mi van? Leszünk/lesztek kispincsik leültök, és majd a kis gazdi megsimiz titeket? Röhejes, hogy a tényekre is bebüfögtök valami ordenáré nagy hülyeséget. "Fehérfelsőbbrendű videó" meg "propaganda" :D komolyan nem láttok a saját szemetektől. Majd ha ne adj Isten egyszer dolgotok lesz egy ilyen kis kedves mozgalombeli emberrel, ha jó Isten ne adja ide is eljut, amit kétlek, és közelebbről tapasztalatod, hogy milyen jó is ez majd szólj már, hogy még mindig a se**eddel látod-e a szemed helyett?
2021. jún. 1. 11:46
 14/26 A kérdező kommentje:
Ja, és aki nem ért angolul, vagy nem megy neki annyira, de olyan kíváncsi magyar oldalakon is vannak fent morzsák azt is lehet böngészni, még mielőtt valaki bebüfögi, hogy légből kapott "statisztikai adatok" ezek. #12-es Tudod vannak olyan "érvek" amiket nem kell alátámasztani, mert egyértelműek. Mondok egy nagyon primitív példát, ha valaki besz*rik te kételkedsz benne, hogy büdös lesz? Mert körülbelül ilyen szintű ez amit megkérdőjeleztél, de komolyan. Aha Floyd erős fájdalomcsillapítót fogyasztott :D persze. Komolyan mondom hát ezen úgy besírtam te jó ég :D okés lehet fogyasztott azt IS. De egy kemény drogos volt aki volt már büntetve hasonlókért, és valószínűleg, ha nem ebbe, akkor a kábszer túladagolásba meghalt volna ez ennyi. Ez egy tény. Mellette kismillió bűne volt. Gondolom gyenge nők elverése, és kirablása is mindennapi muri meg még szegény nő volt a rasszista :D ne nevettess.
2021. jún. 1. 11:53
 15/26 molnarmarcell21 ***** válasza:
25%
Értem, szóval tök mindegy, mit írok, nem érdekel. Akkor javaslom, hogy legközelebb ne kérdést írj ki róla, hanem kommentelj a videó alá, ahol szépen megtapsolhatjátok egymást.
2021. jún. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Szerintem válaszoltam neked, de úgy látszik míg én tudtam rá írni valamit te nem tudtál a fentebb írtakra :D tapsold meg magad.
2021. jún. 1. 13:21
 17/26 anonim ***** válasza:
31%

"Például a második mondata már az, hogy egy feka a bőrszínét sérelmi valutára váltotta, azt sugallva, hogy nem meggyőződésből tett valamit, hanem önös érdekből - de levegőben hagyja az állítást és nem támasztja alá."


A 21. században bárki utána tud nézni bárminek. A BLM-et is simán elő lehet venni, hogy azokat a mazochista állításokat amit a saját elnyomásukról találnak ki, miért csak szobordöntögetéssel, és üzletek kifosztásával támasszák alá. Nem, nem érdekel senkit, hogy aki mondja , az bizonyítsa. Ennyi erővel a BLM bizonyítsa be, hogy az állításaik jogosak. Sohasem tették meg.


"Azután azt hazudja, hogy a BLM célja eltörölni a múltat, ami eleve nonszensz, ráadásul egyáltalán nincs ilyen célja megfogalmazva."


A szobordöntögetések, és az olyan megfogalmazások, miszerint "túl fehér földrajzi nevek" és a lakáspiac is "túl fehér", nem ezt támasszák alá. Meg ott az a rakás idióta, akik a BLM túlkapásain felbuzdulva olyan dolgokat követelnek, hogy a "túl fehér tantárgyak" kerüljenek ki a tantervekből.


"Arra már ne is fecséreljük a szót, hogy belekeveri azonnal a magyar politikát."


Régen az volt a szlogen, hogy vigyázó szemünket Párizsra vessük. Most Párizst fel kell cserélni amerikára. Aki nem nézi ki ebből a primitív magyar ellenzékből, hogy nem vesz át semmit abból ami ott történik, az gyermekien naiv, vagy gyermekien buta.


"Ezek ilyen tipikusan konteós, nagyotmondó állítások, amelyek nincsenek sosem alátámasztva, csak jól valamennyire logikus magyarázatnak hangzik az arra vevők számára."


Még sosem láttam alátámasztva, hogy Európának és amerikának miért jó az a fajta színes társadalom, ami párhuzamos társadalmakat eredményezett. Ennél fogva a multikulti is csak egy sekélyes konteó.

2021. jún. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
55%

Rákerestem Roland E. Fryer munkásságára. Két cikkében is vizsgálja az erőszakba fulladó rendőri intézkedések és a gyanúsított bőrszínének viszonyát, illetve ennek statisztikáját. Egyetlen alkalommal sem jut arra a következtetésre, amit Megadja rá hivatkozva hazudik 1:50 és 2:07 között. Bukta.


Nem jó az állami pénzből kitömött talpnyalóknak hinni. Nem mintha ne lennének problémák a progresszívok nyomulásával. De egy talpnyaló nem ezekről a problémákról beszél, hanem össze-vissza hazudozik, hamisít, csúsztat.

2021. jún. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
46%

18

Te mit olvastál?


"A 2015 study by Harvard professor Roland G. Fryer, Jr. found that there was no racial bias in the use of lethal police force between black and white suspects in similar situations."


Ezek szerint te hazudsz.

2021. jún. 3. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Komolyan röhejes, úgy véditek ezt a mozgalmat, mintha nem arról szólna, hogy ti fehér emberek a kiskutyáik legyetek. De nem baj lábvizet majd cseréljetek a gazdátoknak:D ultragáz. Ezek statiszikák amiket elmond a csávó utánanéztem, és amit találtam igaz volt. "Az axióma különféle okok miatt nem megkérdőjelezhető, megállapított alaptény, alapigazság." Gondolom a csatorna neve is árulkodó. Nem kell elfogultnak lenni, ahhoz hogy valaki tényeket beszéljen.
2021. jún. 3. 01:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!